Горинь, с. Висоцьк
4.1(11)

Середня глибина: 2.0 м
Максимальна глибина: 5.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Умови для відпочинку: Дика природа, досить чисто, так як мало «туристів»
Особливості:
Оновлено: 31 Грудня 2019


Розмір озера: Р. Горинь, її стариці та канави. місцина- Дуби..
Характер дна: Ловити цікавіше по старицях, дно тверде, але дуже захаращене, зачепів хватає, але дуже швидко «читається».
Глибина: різна до 4- 5 метрів та середня глибина десь метра 2.
Рослинність водойми: Вихід до річки вільний, є де походити, на стариці з одного боку луг, а з другого верби, маєте шанс прикрасити дерева приманками. Трохи трави у воді присутньо.
Наявність місць лову: Доступ до водойми вільний, є непогано зроблені пирсики для рибалок.
Риболовецький пресинг: Їздили в різні пори, рибалок небагато, на свята може бути два-три лагеря максимум.
Риба: На старицях ловлять в основному хижу рибку, щуку,окуня. В канавках- карасик, невеликий карп та підлящик.
Рекомендовані наживки: На хижака — сріблясті вертушкі до 3 номера , воблерки природнього окрасу, маленьки коливалки. Силікон- секретний колір Висоцька- червоний з срібними блискітками. Ще часто там ловила на чорну мурановську «фурію».Біла риба- тільки жива наживка, опариш та черв»як.
Умови риболовлі: Безкоштовно.
Умови для відпочинку: Дика природа, досить чисто, так як мало «туристів»
Проїзд: Нормальний, і в дощ, і в нормальну погоду, можуть бути проблеми навесні, до під»їзду до стариць, бо там понтонний міст. Може бути затоплений у розлив.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: не потрібний.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму:
Загальна інформація про водойму:

Гарна природа, мало людей, досить гарний кльов, затишна місцина, можна порибалити на лодці, походити з спіннінгом, писидіти з вудочкою, правда як і всюди на Поліссі, трохи є сеток.

Так, насправді там куча місць для рибалки, там де понтон- ріка широка, з поворотом, луг, та незважаючи,що поряд село, також щось клює, потім дорога йде через луг, там дві-три насосних станції, та меліоративні канали, де гарно ловиться і карась і плотва-густерка. Далі їхать, то стариця, величенька, та два розливи великих, там можна і з лодочки порибалити. Місце – казка.))) Можливо,що і білу рибу там можна ловити, але ми там її ловити не пробували.

Лапушка, 13.01.2014

Зовнішня розвідка доповідає


Коментарі