Горинь, 12-14.07.2016

Місце риболовлі: Горинь, с. Висоцьк

Початок риболовлі: лип. 12, 2016 00:00

Кінець риболовлі: лип. 14, 2016 00:00

Тип риболовлі: Спінінг

Повернулися з “дальнього кордону”, були на річці три дні, два дні присвятили фідерам і останній день спінінгам :)
Так як з фідерами і донками не склалося, тому що клювала лише дрібна густерка і вдень і вночі і на все що було на гачку, напишу мабуть про найкращу спінінгову рибалку в житті :-)
Отже, на третій день поїздки погода почала змінюватись, вночі була гроза, вітер і температра впала! Що для хижака (як я думав) буде добре! На воду вийшли пізнувато, десь 7 ранку.
Річка зустріла нас похмуро
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Вирішили сплавляючись обкидувати гарні місця і коряжники, вода була на низькому рівні, тому в деяких ділянках Горинь мала глибину 50-70 см. Активність хижака була низькою, мабуть холодний північний вітер зробив свою справу. Я впирався в жереха, батя в щуку, але всі старання результату не давали! Сплавляючись вниз по течії натрапили на цікавий коряжник річка з широченної
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
звужувалась в таку
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
В цьому місці трохи затримались, але пообривавши достатньо приманок пішли далі.
Метрів через 800 зустріли місцевого дядька з вудкою, який все жалівся на браків. Розказував що часто приїжають електрики і на двох човнах впоперек річки кидають дріт по дну і утюжать километри річки :-(
На годиннику вже була 10 година, настрою немає, риба не клює…. Вітер різко змінився на теплий південний і прохолода почала зникати.
Вирішуємо тролінгувати назад…..
Дійшовши до коряжника про який я згадував вище сталося чудо :-)
Глибина в тому місці 2.5- 3 м…. Салмо Перч в окуньовому кольорі періодично б”ється об коряжки і дно, на виході з коряжника перч глухо засідає в корча :-(
І тут почалось…..
Батя розвертає човна що б підійти до місця зацепу, але з моїм спінінгом щось робиться не ладне :-) Якісь небачені раніше мною ривки….удари…. :sh_ok: Мульт почав стравлювати шнур :sh_ok: Та з такою швидкістю, що за секунд 5 залишилася майже пуста шпуля…. “корч” впевнено валив в завал дерев :sh_ok: Всі мої спроби якось притормозити ігнорувалися…..
І різко шнур провисає……. Переглядуємося з батьою…. “Що це було?” І знову спінінг в дугу, але вже “воно” рухається на нас…… швидко кручу, що б не дати слабину….і тільки зараз відчув що на гачку, щось сидить :)
Перша думка, що багранув якогось бобра… такої поведінки від риби ніколи не бачив :-) Батя відгрібає на міляк з протилежного боку від корчів, а “воно” сидить на руслі і потужними ривками, метрів по 5 зтравлює шнур….
Хвилин через 10 боротьби почала німіти рука, ноги трусяться :) Метрів за 40 вниз по течії показався бурун на поверхні і я побачив кінчик хвоста….. І тоді почали труситися на тільки ноги :-)
Здалеку сом мені здався кілограм на 10, через 30 хвилин перетягування він знову показав себе…. але вже метрів 10 від човна і тоді я прозрів :sh_ok: Ноги почали труситися знову :-) Такого я ще не бачив…. Підсак який був в човні батя швиденько склав і сховав що б не заважав, так як він тут точно не знадобиться :-)
Сом на 40 хв і не покидав ідею залізти в завал дерев… як я його туди не пустив незнаю, але руку вже не відчував…. Весь час переживав за карабіни і вартлюжки на флюровому повідку…
Хвилин через 10 він почав здаватися і вивернувся в 5 метрах від човна….. у нас шок знову…. “Як його брати?” Часу що б подумати він нам дав достатньо, в куртці яку не вдягав ще з весни лежать перчатки…. Тут допомогли перегляди фільмів про рибалку на Ахтубі, де рибаки брали сома за нижню щелепу….
Після години, а може і більше, він остаточно видихався і я його вивів на пляжик з піском, повилазивши у воду, промочивши взуття підійшли до нього, він як в”юн крутиться на мілині, батя похлопав його по лобі, що б побачити чи можна вже його волокти на берег! Самому баті було складно тому в дві руки ми його подолали
Zoom in (real dimensions: 566 x 755)ЗображенняЗображення
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Zoom in (real dimensions: 566 x 755)ЗображенняЗображення
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
У воблера були розігнуті всі трійники і на одному розігнути заводне кільце
Спінінг Favorite Exclusive Twitch Special 7-35, шнур проха 20лб
Тут у всій красі показав себе мульт, мясорубкою незнаю чи б стримав я його!
Довжина сома рівно 2 м, зважили вже в місті одна вага показала 47, друга 45кг!
Багато моментів і деталей у звіті пропустив, тому що словами це складно передати :)
Всім трофеїв! :)


Коментарі