Прикордонна пiвнiч

Місце риболовлі: Горинь, с. Висоцьк

Початок риболовлі: лист. 11, 2016 00:00

Кінець риболовлі: лист. 11, 2016 00:00

Тип риболовлі: Спінінг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Щука5.0003

В пятницю, переглядаючи прогноз погоди, дрогнуло серце спiнiнгiста, немов рiзкий удар сильного хижака!
До обiда було вирiшено попривсе провести сезон. "Колеги по палатi" пiдтримали, мiсце вибрали душевне.......прикордонна пiвнiч. О 18:00 виiiхали. За 70 км до мiсця нас зустрiла зима, контраст погоднiх умов нас вразив, виiiхали восени, а приiiхали взимку.)
Вранцi збори, човен, мотор, провiзiя! Рiчка нас зустрiла мов у казцi......морозець, повний штиль, сонячнi вiдблиски грають на тоненькому дзекалi льоду........тиша неописуэма, ось тут дiйсно починаэш вiрити в рай!
Дiлянок рiдкoii води, виявилося зовсiм не багато. Вибрали тактику зимовоii пори, обловлювали ямки важким джигом, та бiгмiнноутвi4. Йшов час, ямка за ямкою, перекат за перекатом, результату не було. Пiсля смачного обiду та душевних розмов на березi мальовничоii рiчки, вирiшили ризикнути i пiднатися верх по рiчцi. Дойшли до мiлкого участку з швидкою течiэю. Взяли одну щучку на класичний вiброхвiст, пiзнiше ще два шнурка на флагмановську копiю 80 орбiта.
Сказати, що всi залишилися задаволенi, не сказати нiчого. Недоторкана природа, мальовнича рiчка, справжня чоловiча компанiя.......сезон провели, лишилося вiдкрити сезон зимового спiннiнга!
Всiм вдалих рибалок, бережiть природу!!!


Коментарі