КарТар
4.5(2)

Контакти: +380 (96) 924 40 55адміністрація+380 (93) 068 48 54
Площа водойми: 13.0 Га
Середня глибина: 1.5 м
Максимальна глибина: 0.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 800грн
Ціна за світлу пору доби: 800грн
Примітка по оплаті: 800 гривень за сектор, короповий мат включену в ціну бронювання. Користуватись своїм матом заборонено. Риболовля на хижака 400 грн.
Умови для відпочинку: Ми пропонуємо не тільки рибалку на коропа, але й гідні умови для комфортного відпочинку по завершенні дня з вудкою або змагань. До інфраструктури озера входять: літні будиночки з 4 спальними місцями, затишні бесідки та навіси, мангали, Wi-Fi зона, також на території функціонує гарячій душ та туалет як вдома. Територія охороняється цілодобово, що гарантує збереження поголів'я та відсутність сторонніх на території бази. Озеро обрамляють листяні дерева з пишними кронами, а луги навколо мають достатньо вологи для свіжості трави впродовж усього літа.
Особливості:
Оновлено: 18 Вересня 2023


КарТар – місце для спортивної рибалки, де кожен бажаючий може відпрацювати свої вміння в умовах рибалки “Піймав – Відпусти”.

Озеро Картар, що знаходиться в с. Тарган, Київської області – нова водойма як в прямому, так і в переносному значенні. Оскільки ще два роки тому тут господарював інший власник, а від початку Повномасштабної Війни на території нашої України, власник водойми змінився – відповідно почалася зміна і водойми, від повного зариблення, відновлення та заміни містків, облаштування самого сектору та будівництва будиночків, до зміни рельєфу дна (завдяки роботі земснаряда), і ще багато різноманітних робіт було зроблено та в планах для покращення водойми.

Риболовля на коропа стала візитівкою Озера КарТар. Наразі поголів'я налічує майже 4000 рибин вагою від 1 до 20+ кг, які вільно почуваються в водоймі площею 12 га. 

Береги облаштовані майданчиками для індивідуальної риболовлі та проведення змагань. Одночасно взяти участь у заходах, які проводимо упродовж весняно-осіннього сезону, можуть 16 команд.

Ми створили умови для безпечної та цікавої дитячої рибалки. Малеча має можливість опановувати рибальську майстерність разом з батьками та закохатися в цей особливий вид спорту.

Водночас дитина набуває навичок екологічної поведінки та дбайливого ставлення до природи. Вся виловлена риба відразу після фото на пам'ять, виміру та зважування повертається до водойми.

Ми знаходимося на території Володарського району в південній частині Київської області у віддалені від жвавих автотрас і промислових підприємств. Тут ви можете відпочити всією родиною та відновитися після напруженого тижня в мегаполісі.

Від Києва до озера – лише 100 км, або півтори години за кермом. Переважна більшість шляху – автодорога М-05 європейського маршруту Е95 до Білої Церкви. Лише 30 км треба подолати автошляхом Р-17 з задовільним покриттям.

Найближчий населений пункт – районний центр смт Володарка зі зручною інфраструктурою: ринок, крамниці, аптека тощо.

За сім років ми сформували велику родину Озера КарТар, до якої запрошуємо всіх, хто не уявляє життя без вудки та фідера. Приєднуйтесь і запрошуйте друзів – гаряче вітаємо розширення кола однодумців і фанатів спортивної рибалки.

Корисні посилання:

Viber група озера Картар

E-mail: OzeroKarTar@gmail.com

Власний вебсайт: https://kartar.com.ua/


Коментарі