Старики, Осницьке водосховище
3.9(7)

Площа водойми: 156.1 Га
Середня глибина: 2.0 м
Максимальна глибина: 7.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Особливості:
Оновлено: 20 Вересня 2019

Осницьке водосховище, утворене на річці Льва.

Прекрасне, мальовниче місце для відпочинку поблизу лісу. Є інофрмація, що у тамтешній воді дуже високий рівень металу, тому крім карася нічого не виживає. По слухам Косирицьке лісництво зарибляло цю водойму карпом та товстолобом, але нічего не вийшло.
Також у водоймі багато спортивної щуки 200-300 грам.
Багато раків(протиріччя вмісту металу), точно присутні: йорш, окунь, червоноперка, щука, линь, карась, в'юни, і зі слів місцевих – карп.

Глибина біля дамби до 7 метрів, в основному це затоплене русло невеличкої річечки, з дуже цікавим пересіченим рельєфом дна, різкі перепади глибин від 2 до 5 метрів по всій акваторії що нижче траси (затоплене русло та стариці). Дно переважно піщане, в ямках шар мулу до 10 -15 см. Вода дуже коричневого кольору і не дуже прозора, що втіляє надію на те, що підвохи не сильно викосили популяцію коропа.

Донедавна туди їздив рибалити один "хапуга" з кружками. Ставив до 50!!! кружків на горох. Ловив десятки коропів вагою від 3 до 10 кг. Показував мені фото.

Ще торік один місцевий розповідав про монстрів коропів яких бачив під час нересту у травні. Стверджує, що очерет по всьому берегу водойми так і тріщав від величезних рибин.

Gennadiy_Yer, 2017

Водойма дика, ніким не охороняється. Влітку досить багато відпочиваючих, водні мотоцикли. Але порибалити є де.  Є дуже багато раків. А ще багато затоплених пеньків, адже до заповнення водою там був ліс. Більша частина берегової лінії сильно заросла очеретом і рибалити неможливо.


Коментарі