Радухівка
4.0(4)

Контакти: +380 (98) 924 52 07Олександр
Площа водойми: 0.6 Га
Умови риболовлі: Заборонено
Примітка по оплаті: На сьогодні рибалка там заборонена, громада хоче зареєструвати свою організацію, тому просять не телефонувати та не їхати туди.
Умови для відпочинку: Є один стіл та дві лавки, всі решта умови – як на природі в чистому полі. Брати з собою побільше дров та питної води, бо до магазину треба йти чи їхати з кілометр.
Особливості:
Оновлено: 24 Серпня 2013

Розмір озера: 0.6 гектар.

Характер дна: Дно чисте, без зачепів. Пісчано-мулисте.

Глибина: Середня глибина ставка становить приблизно 1 метр. В районі дамби глибина сягає трішки більше 2 метрів.

Рослинність водойми: Сам ставок по водяному плесу заростей чи рослинності не має. На березі з однієї сторони є декілька берез, з протилежної сторони комиші.

Наявність місць лову: Спеціально підготовлених місць для лову немає, лов тільки з берега. Сам берег низький, тому проблем з розташуванням снастей не стане.

Риболовецький пресинг: Став є власністю громади, тому вигнати ніхто не в праві, хоча ініціатори зариблення і нормального функціонування ставу можуть попросити або покинути став, або внести оплату, але раз на цілий рік. Сіток немає.

Риба: Карась до 400гр., Короп до 3кг., Амур до 2кг., Щука та Окунь запускались та не ловились.

Рекомендовані наживки: Пшениця, горох, кукурудза, мастирка, червоний червяк.

Умови риболовлі: Безплатно, та можуть попросити зробити річний внесок від 50 до 100грн.

Умови для відпочинку: Є один стіл та дві лавки, всі решта умови – як на природі в чистому полі. Брати з собою побільше дров та питної води, бо до магазину треба йти чи їхати з кілометр.

Проїзд: Проїзд доволі не поганий і від дощу й непогоди не залежить.

Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: (098) 924 52 07 Олександр.

Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: наш форум.

Загальна інформація про водойму:

Став знаходиться по середині села, село протянуте вздовж дороги. По праву сторону є колишня закинута ферма, в районі якої і розташований став. На березі є декілька дерев, під якими є стіл та лавочки. Решта території є відкритою без будь-якої рослинності, тому в дощ вкритись буде ніде. Став є власністю громади, тому питання про оплату можна спірно і легко виграти, та краще не сваритись, а розсудливо дати 50-100грн на рік та без проблем їздити на дану водойму. Риба є різна, від карася і до окуня. Та в основному тут переважає карась, короп та амур. Наживки стандартні, пшеничка відварена, кукурузка та горох (бажано домашні) та червоний червяк ну і царівна картопля відварена в мундирі і нарізана кубиками.

Плюси рибалки:

низький і чистий берег, куча місця по бокам для любителів розкинути не одну вудку, чисте дно без коряг, низька оплата, і гарна природа. Ну як же ж без улову, гарний кльов карася різного типорозміру та пристойниї екземплярів коропа.

Мінуси:

Мало тіні, в жару просто невиносімо.

SashulkaB3, 10.02.2014

 

Зовнішня розвідка доповідає

14.05.2015
На сьогодні рибалка там заборонена, громада хоче зареєструвати свою організацію, тому просять не телефонувати та не їхати туди.


Коментарі