Відкриття Радухівки

Місце риболовлі: Радухівка

Початок риболовлі: лип. 07, 2013 03:30

Кінець риболовлі: лип. 08, 2013 00:00

Тип риболовлі: Поплавок, Пружини-смоктухи

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий
Короп0.4001

Розкажу про водойму.
Знаходиться вона в 50км. від мого села Олександрія, це в сторону Млинова якщо їхати, або можна і з Клеваня :nez-nayu:50.679383,25.925714
Цей став тримає в обороні місцева громада, самі ж зкидаються, саміж і зариблюють та обслуговують. Я там ловив по запрошенню мойого колеги співвласника :co_ol:
Став мілкий, але амур зробив свою справу та вичистив дно, воно пласке та чисте :-ok-: З риби там амур, карась, короп.
Виїхав туди в неділю об 03.30, по приїзду вже застав кучу народу. Закормив місце і впірьод. Но рибалки особой невдалось в плані лову, бо шось воно у всіх нейшло, мабуть атмосферні явища повпливали так. Ловлять там на пшеничку, кукурузку та горох, все решта тільки призводить до лову милюзги :smilefish:
Тим не менше напроти мєсний витяг коропчика до 3 кг, ще один теж потяг до 2кг коропця, решта удовольствувались карасями розміром з пів долоні :smu:sche_nie: Я правда теж витяг коропчика грам на 300-400 :strange:
Природа просто суперова, березки шумлять, бережок мілкий і поземистий, травичка, ну просто ідеал. Ще нераз туди поїду, дуже мальовниче та гарне місце.
ПС. Рибку відсортува, і котику пару карасиків теж прихватив, а решта пущай растьот :metal:

Доречі видивись з російських сайтів таку собі смокталку-спутнік, що складається з двох пружинок зйєднаних між собою одною тільки провалкою, 4 крючки на повідках, які в те пространство з мастирки де нема пружинки ставляються цівйом. Батя скрутив з нєржавєйкі, я повісив з того шо є повідки :smu:sche_nie: і самі бачите який фіфєкт :sh_ok: , по три карася за раз :strange:Такшо карасіна смерть нєрвно курить, правда мастирки троха таки йде.

[SashulkaB3]


Коментарі