Радухівка, 24.08.2013

Місце риболовлі: Радухівка

Початок риболовлі: серп. 24, 2013 19:00

Кінець риболовлі: серп. 25, 2013 00:00

Тип риболовлі: Пружини-смоктухи

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий4.500Мастирка
Короп дзеркальний0.3001

З суботи на неділю знову відвідав дану водойму. Виїхав в суботу десь об 18.00 годині з швагром, по приїзду розложились, вибрали удобне місце для ночівлі і закинули снасті. Місце було прикормлене моїм товаришем заздалегідь місцевим ходовим прикормом, в склад якої входять звичайні сільські і ходові для даної водойми інградієнти такі як: товч (отруби/висівки) запарена разом з картоплею + кубиками картопля, варений домашній горох, пшениця та варена домашня кормова кукурудза :nez-nayu:
До темноти ми почали розловлювати карасів різного калібру. Брало в основному на убійц карася, мастирочка моя власноруч приготовлена по рецепту Сержа ядовитого, велике йому дякую, адже тепер то мастирка моя виходить краща за куповану, іто значно :co_ol:
По настанні ночі розпалили кострик, підстелили під зади сендвіч з хімзахисту + одіяло і гайда вечеряти військовим набором сніданків/обідів/вечер :happy:
спали по черзі, спали на дворі, дубові дрова давали таку температуру шо в машину навіть і нехтіли лізти :ps_ih:
Одним словом ніччю із набору фідера/бойла/спутніка посмикувало лише убійцу, іто так що дзвоник навіть неспрацьовував, при підсічці нічого небуло. Одним словом ми трішки подрімали під визги та іржання коней, котрі паслись цілодобово :-)
По настанні ранку ложбище було прибране, пляшки з під пивка кинуті в смітницю і поплавцеві вудки добавились до арсеналу.
Розпочали шморгати карасів, спутники почали мовчати, лише швагро на спутник з насадкою гороху витяг карпика грам 300 :co_ol: , а дальше убійци мовчали, а працювали лише поплавчанки.
І ось тут тепер печалька :facepalm:
При надіванні пшенички на поплавчанку яку я закидав під берегом побачив як дрожить моя 4.00м. китайська далекобійка, я за неї а там ну такий супротив, шо я аж почув холодок по всіх частинах тіла, дальше боротьба, яка просто длилась в моїх очах довго, а насправді декілька секунд. Потужний ривок в берег і в бік, вудка колесом, фрикціон якогось милого я був попередньої рибалки затягнув на всю і забув спустити, за шо і поплативсь відірваною всією снастю :wall: А ще до того я понаставляв тих донних вудок, все ну просто тільки заважало для того щоб пустити рибу на спущеному фрикціоні погуляти по ставу та несудьба :facepalm:
Ще довго рибаки гукали шо бачать поплав то там то там, один раз довелось пливсти, я все ще був в надії що риба місно засіклась овнеровським золотистим гачком і що я її таки ще зможу витягти голими руками та нажаль поплав з гачком та грузами був немій, всеодно довольний шо плив, бо поплав хороший і з недешевих :smu:sche_nie:
Відловившись зібрались, завів машину та починаємо рухатись як тут товариш що пригласив на рибалку кричить - підсак дайте :bra_vo: я відразу в багажник, розгортаю і вперьод помогти рибалці, як оказалось щасливчику, снасті якого мій обірваний коропчик змотав та вже невсилі був втікти і був успішно з допомогою мого підсаку піднятий нагору. Тамто я побачив свій поплавок, свій повідок з тогож калібру шо і основна лєска (моя ж помилка) і мій гачок потужно впившийся в верхню губу :cry_ing: я плакать :cry_ing:
Пару фото на память, поплавок вернувся і я з уловом під 4-5кг карася різного калібру но без коропа поїхав додому, і тільки воспомінанія недавали покою про повідок з однакової товщини та неспущений фрикціон 0_0
От мені і наука.

Но я туди ще повернусь і повоюю :metal:

[SashulkaB3]


Коментарі