Пугачівка
3.9(7)

Площа водойми: 8.5 Га
Середня глибина: 1.0 м
Максимальна глибина: 1.5 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 150грн
Ціна за світлу пору доби: 150грн
Примітка по оплаті: 150 грн
Умови для відпочинку: місць для встановлення наметів достатньо. Дров там поряд немає де збирати. Село поряд, проблем з водою не повинно бути. Сміття скидати немає де.
Особливості:
Оновлено: 13 Липня 2019


Розмір озера: 8,5 гектар.
Характер дна: дно мулисте, під берегом заростає кропивкою.
Глибина: не більше як півтора метра. Північна частина водойми взагалі мілка, там по пояс.
Рослинність водойми: один берег ставка в кущах і непролазних верболозах з вікнами. Протилежний берег доволі сильно зарослий якоюсь лепехою. Мілка сторона вся в кропивці.
Наявність місць лову: не зважаючи на пристойні розміри ставка, місць для ловлі не так вже й багато. Тому що, повторюсь, береги сильно зарослі водною рослинністю. Загалом там аби людей 15-20 одночасно стало.
Риболовецький пресинг: коли рибалили ми, то майже всі місця були зайняті. Зі слів тих, хто рибалив, то пресинг постійний. 
Риба: карась, зрідка короп, ще рідше поодинокі білі амури.
Рекомендовані наживки: всі можливі донні снасті. З наживок: пінопласт, кукурудза, горох. Особисто у мене зовсім не клювало на опариша, лише виключно на хробака. Найбільшою популярністю тут користуються смоктухи-спутніки, цілі батареї яких розміщають на березі.
Проїзд: до Млинова і за ним хороший, але фінальні 2 кілометри потрібно з’їхати з траси і тупо їхати по лугу. То це просто жах, в дощ шукатимете трактора, щоб вас звідти витягли.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: відсутній.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму:
    Наш форум, тема про фідер
Загальна інформація про водойму:Був я тут лише один поки раз, так що напишу лише про свій власний досвід. Спочатку інфа, яку я мав:

Рибалка день – 25грн. Доба – 50 грн. Вломали сторожа на 50 грн. за двох. Ввечері карась не брав,почав з 23.00 десь до 03.00. З самого ранку взагалі глухо,почав брати десь після 10.00. Бере потроху і на все. Я ловив на пружину+медовий кук. Товариш ловив на резинку (старий,добрий,забутий спосіб),тупо на черва. Клювало ні чуть не гірше. Ставок мілкий,води по пояс.Резинку заносили на середину.Крась здебільшого від долоні. Декілька було на 250-300 грм. На вихідні кажуть людей багацько. Місць для риболовлі не айс.

Це ціна і умови на ставку, що знаходиться відразу біля траси. На другому 100 грн. і ,вроді,(казав рибак сусідній)потрібно брати дозвіл в голови сільради. Що там клює,поняття немаю,але людей там не було взагалі.

Стандартний ставочок в оренді, яких сотні. Жодних умов для ловлі чи відпочинку не передбачено, навіть місць для ловлі не зроблено. Тупо стаєш на березі де по-менше водоростей і лепехи та й ловиш.

Місцевий карась 200-350 грам, гарний. Клює дуже впевнено і надійно: ні з того, ні з сього фідера завертало зі всієї сили до водойми. А на березі, де я ловив, валялася луска розміром більше, ніж 5 копійок. Дуже вражала і мотивувала.

Знайомим рибалкам попадалися дуже здорові білі амури під 12 кілограм на варений горох з середини ставка.

Мінуси рибалки в Пугачівці:

  • Поганий проїзд “останньої милі”, можна застрягти в лузі під час дощу;
  • не маленький ставочок, а місць для рибалки не багато;
  • жодних умов для ловлі чи відпочинку.

Плюси рибалки в Пугачівці:

  • Доволі гарний карась;
  • присутні гарні коропи та білі амури;

              stal1n, 24.11.2014

 

Зовнішня розвідка доповідає

20.06.2015
Цього року дно в ставі дуже заросло рослинністю. Дуже важко тягнути навіть карася – під берегом заплутує в рослини і сходить. © gorik


Коментарі