Розмір озера: 10 гектар.
Характер дна: все дно представляє собою скошний камиш, а де його немає – там суцільний килим водоростей.
Глибина: по всьому периметру викопана канава, на відстані 5-8 метрів від берегу. Глибина цього рову складає до 2 метрів. Далі за канавою глибина сильно зменшується до одного метру. А посередині ставу глибина настільки мала, що там спокійно ростут собі камиші.
Рослинність водойми: по периметру водойми росте лепеха і якісь камиші з кущами, між якими є вікна для ловлі. Південна частина ставка дуже заросша ліліями і кувшинками. А південна мілким камишем. Як вже писалось вище, дно біля берегу, там де ловити вудками, все повністю заросше водоростями.
Наявність місць лову: місць для ловлі достатньо.
Риболовецький пресинг: рибалять постійно, і улови досить хороші. Тому пресинг високий.
Риба: карась, плотва, карп, окунь, щука, ротан.
Рекомендовані наживки: мастирка, перловка, манка.
Умови риболовлі: жодних обмежень. Тільки машину не можна залишати біля ставка, а ставити на спецільну стоянку.
Умови для відпочинку: палатку поставити можна, але лише в деяких місцях. Питна вода доступна лише в селі. Дрова потрібно брати з собою.
Проїзд: проїзд до села хороший, лише в самому Березно требу бути уважним до ям. Навколо самого ставка грунтова дорога.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: охоронець Василь 0961123400, власник Славік Федорович 0961002891.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: rivnefish.com.
Загальна інформація про водойму:
Ціла низка ставків знаходяться біля села Моквин, а це вже Полісся. Тому грунти тут піщані, ліси хвойні, а водойми чисті.
Рибалка на даному ставку була дозволена з 2012 року, і перші улови радували своєю рясністю, люди виносили звідси по 10, 15 і навіть 20 кілограм карасів з карпами.
Тутешні карасі надзвичайно гарні: чорного кольору, в довжину такі ж самі як і в ширину. Лапті. Справжні поліські карасі.
Також тут успішно ловлять хижака, зокрема щуку й окуня (саме тому карасі ростуть так швидко вверх, роблячись горбатими).
На превеликий жаль саме озеро представляє собою затоплений скошений ліс камишів, тому будь яка ловля донними снастями (в тому числі і фідер) взагалі неможлива. Ті рідкі ділянки, де немає скошеного камиша повністю заросші водоростями, тому знайти ділянки з твердим дном майже не реально.
Сама структура ставка поблизу села Моквин така: по всьому периметру викопана канава, на відстані 5-8 метрів від берегу. Глибина цього рову складає до 2 метрів. Далі за канавою глибина сильно зменшується до одного метру. А посередині ставу глибина настільки мала, що там спокійно ростут собі камиші суцільною стіною, яка розділяє ставок на дві частини. Назвемо їх умовно північною і південною. Південна частина ставка дуже заросша ліліями і кувшинками. А південна мілким камишем.
Ставок добре зариблений карасем і, зі слів охоронця, карпом. Також запущені маленькі линки. Точно відомо, що є ротан.
Найкраще клює карась на насадки рослинного походження, зокрема перловку та мастирку.
У автора даного допису найбільше клювань відбувалось саме під час опускання насадки.
Мінуси рибалки в селі Моквин:
Плюси рибалки в Моквині:
stal1n, 27.06.2012
20.02.2014
Інформативно.
На днях телефонував до сторожа. З його слів восени водойма була спущена. На весні планується запуск риби. На рахунок того, коли буде дозволена риболовля, і сам точно сказати не може.
© Рома
19.06.2014
Наскількі мені відомо минулої зими був замор риби потім ніби шось там запускали а зарез рибалити недають
© david 2o13