Відкриття водойми в селі Моквин

Місце риболовлі: Моквин

Початок риболовлі: черв. 09, 2012 20:00

Кінець риболовлі: черв. 10, 2012 12:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий8.000Манка, Мастирка, Перловка

Всім привіт. Вчора рибалив на ставку поблизу с.Моквин, Березнівського р-ну. Мета риболовлі - карась. Відразу відмічу, що риболовля дуже сподобалась :co_ol: і всі рибалки були з непоганими уловами карасів.

З суботи на неділю я нарешті вирвався вперше в цьому році на повноцінну риболовлю. :ya_hoo_oo: Колега запропонував їхати сюди, так як йому постійно надходила інформація про достатньо успішні виїзди від інших рибалок. Вирішили їхати в суботу ввечері, щоб забронювати місця на неділю. Біля 20-ї години були на водоймі. Відразу зазначу, що на автомобільному транспорті до водойми дозволяють заїжджати тільки для розвантаження рибацького скарбу, якщо його у вас багато. Хоча якщо ви їдете з ночівлею, то авто дозволять залишати на ніч, але з ранку ви повинні виїхати звідти. Зрозуміло, що є і «особливі рибалки» яким дозволено щоб авто постійно було біля них.
Сама водойма доволі велика (їх там декілька) і досить сильно заросла різною флорою – очерет, лілії та багато інших водоростей, що дуже сильно ускладнюють риболовлю, особливо донними снастями. Багато і чистої вид комишів води, але це зовсім не означає, що на дні відсутнє зілля, або скошений взимку очерет. Вартість риболовлі – 70 грн. Із риби тут присутні карась, короп, плотва, червонопірка, щука, окунь, ротань….

Отже, сплативши гроші, ми почали шукати місце, що зробити виявилось не просто. Рибалок було дуже багато. Також було багато і тих хто як і ми планували залишатися на ніч. Врешті-решт ми знайшли місця і почали «отаборяться». Народ то тут, то там витягував гарних карасів, чим вселяв у нас оптимізм подальшої риболовлі… До настання сутінок, ми також впіймали по декілька залікових карасів. Відмічу, що карась тут дуже гарний на вигляд – широке тіло і темний окрас.
Зображення
Поблизу нас один і той самий рибалка, тричі намагався вивести залікових коропів (на око 3-5 кг) і тричі риба виходила переможцем з цього поєдинку, дякуючи насамперед комишам.
Протягом ночі карась хоч і покльовував, але не дуже часто. А от з годин 5-ти ранку вже почався доволі активний кльов риби. Типова карасина покльовка і чималий опір риби при її виведенні, доставляли чимало задоволення. :ya_hoo_oo: Кльов то трошки зтихав, то знову відновлювався, але без діла сидіти не приходилося протягом всього дня. Здалося, що в дощик риба була активніша. В якості наживки використовували, з перемінним успіхом, мастику, перловку, манку. Хробаком карась не цікавився. Приманкою користувалися хто якою: саморобна, ФД карась, підсипали перловку, макуху тощо клювало у всіх. Єдине, що ускладнювало риболовлю це боковий вітер. Поплавки починало зносити вбік і вони постійно чіплялися за підводні водорості. Часто це закінчувалося обривом повідка або всієї оснастки. Я ловив виключно на болонки, колега закидав супутники. Порівнюючи ці два види ловлі, відзначу, що на поплавчанки там можна наловити набагато більше риби і вдасться зберегти більше нервів від постійних зачепів. Товариш обірвав, за його словами, 7 супутників. До кінця дня ми не досиділи, бо сонечко почало добряче припікати, риби було вже вдосталь та і оскомину вже збили.
Підсумовуючи вищесказане, скажу що водойма мені дуже сподобалась і буде цікавою всім любителям мирної риби. :co_ol:Якщо на вашій меті не стоїть впіймати коропа, то візьміть з собою дві поплавчанки і насолоджуйтесь процесом. Як я зазначав вище, тут є декілька ставів, розділених між собою валом, по якому і їздять транспортом. Так от, якщо перейти на іншу сторону даного валу (дороги), а це аж 5-7 метрів, то ви отримаєте значно більшу кількість клювань карася, але розмір його зменшиться, хоча влітають і нормальні карасики. Крім цього, на цій частині водоймі один рибалка при мені впіймав на хруща білого амура вагою приблизно 1,5 кг. :ti_pa:
Не можу також не відмітити і те, що за словами зустрічних спінінгістів, тут можна дуже добре відловитися щукою, а також багатенько і хороших екземплярів окуня. Те що щуки тут вистачає говорить той факт, що одну із них колега впіймав на мастирку (300 гр), а одна заскочила у відро в яке він набирав воду. В уловах спінінгістів було декілька невеличких щучок. Так що дана водойма буде цікавою і для любителів хижої риби. Нюанс тільки в тому, що джигом тут дно не простукаєш, а потрібно ловити в товщі і у верхніх шарах води. У мене був при собі спінінг, але карась добре клював, тому відклав це до наступного разу.
Що ще сказати - обов"язково ще туди навідаюсь.

ПС. На фото частина улову.

[Рома]


Коментарі