Корець
4.0(3)

Контакти: +380 (97) 965 46 67Роман
Площа водойми: 6.0 Га
Середня глибина: 1.5 м
Максимальна глибина: 2.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 500грн
Примітка по оплаті: інформація уточнюється
Умови для відпочинку: зручностей для рибалки немає
Особливості:
Оновлено: 03 Жовтня 2021

Ставок знаходиться в оренді. Запущено коропа, риболовля вартує 500 грн.


Ще з дитинства знав я цей ставок. Він так і називався: “Біля бойні”. Навіть будучи 10-літніми шнурками, ми часто їздили роверцями туди на риболовлю (кінець 70-х – поч80-х). Навіть на нічну. Піймати коропа – ось була головна мета. Став був “нічийним”. Коли рухнув “совок” – вмер і ставок. Зробили з нього сміттєзвалище. Богу дякувати, знайшовся господар – став почистив, зарибнив і зараз там вері і вері гуд. Аборигени не дуже часто заглядають сюди – бо це далеко (хі-хі, 3 км) за містом. А от новоградці – ті вже стежечку добрячу натоптали.
Ну, це все лірика. Тепер ТТХ (тактико-технічні характеристики). Ставок відносно правильної форми розміром десь 300 на 170 м. Орієнтований із заходу на схід (східний берег – дамба). Середня глибина 2м (0,5 – 3).Доступ до води практично всюди. Риба: карась (меншого за 150 г не ловив і не бачив), короп 0,5-4 кг, товстолоб, білий амур. Найінтенсивніше клює карась.
Ставок платний. Цікава система оплати: зранку до обіду – 30грн, з обіду до темноти – 30грн, а от зранку до темноти – 40 грн. Вночі ловити не дозволено.Переночувати на березі – будь-ласка, а от ловити – зась! Сторожі: Захарович (це по-батькові) і Калитка (це поганяло). Суперові дядьки. Відразу за душу з оплатою не трусять, дають половити. Якщо улов дуже малий, можуть взяти якусь символічну плату, або й зовсім не взяти. 100 грам їм не наливайте, по будете слухати їхні байки до ранку.
Останній мій улов (25-26 червня): 4,6 кг карася (сортового), товстолоб (2,1 кг), короп (1,5кг). Про сходи і обірвані снасті не кажу – назвете брехуном.

jarry, липень 2011


почитати про цю водойму: наш форум


Коментарі