Корець, 17.07.2011

Місце риболовлі: Корець

Початок риболовлі: лип. 17, 2011 05:00

Кінець риболовлі: лип. 17, 2011 11:30

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий3.50025Мастирка, Опариш
Короп дзеркальний0.1001ОпаришКомпаньйони: Ярослав Пограничний, Олексій Федоришин
Погода: день виявився дуже гарячим, небо безхмарним, вітру майже не було, тиск стабільний 980гПа
Час ловлі: з 05:00 до 11:30
Місце: північно-західна частина ставу, на невеликому обривчику.
Зловлено: 25 карасів, 1 маленький дзеркальний карпик.
Наживка: опариші(хоча пробували на все, але клювало лише на опариші).
Прикормка: власного виробництва з додаванням консервованої кукурудзи. В прикормку налив ароматизатор FishDream “Big Fish”
Снасті: фідер, метод, вудка, спутнік.

Начитавшись інформації в Інтернеті я вирішив спробувати порибалити на новому для себе місці, на ставку поблизу міста Корець. Колега на роботі теж туди їздив у минулі вихідні, і сказав, що рибалка не погана.

Отже, підйом в 02:45, швиденько пакуємося і в дорогу. Дорога не близька, не менше години їзди. Їхали в суцільній темряві, як прибули на місце то почало вже сіріти. На КПП нас зустрів власник ставу Микола Захарович, сказав, що вчора клювало добре.

Оскільки ми тут вперше і місці зовсім не знали, то обрали для риболовлі місце повністю вільне від дерев та кущів. Там був лише мінус в тому, що до води потрібно було спускатись з метрового обривчика. Тому підсачувати рибу було проблематично.

Я швиденько замісив прикормки, розклав фідерочка і закинув з десяток кормушок в одну точку, в метрах 50 від берега. Також закормив місце зовсім під берегом для поплавчанки.

Першого карася(на вигляд грам 150-200) я не зміг взяти, бо полінився взяти підсак. І він зірвався при спробі підняти його на обривчик з води. Далі я брав карасів лише підсаком, а оцей перший виявився найбільшим карасем за всю рибалку.

Риба клювала дуже специфічно, я вже й відвик від таких ніжних покльовок. Кінчик майже ніколи не загинався сильно, лише потяжки по сантиметрів 10-15, а вірнякові покльовки було у переважній більшості в берег! Це було звичайно погано, бо я не завжди міг засікти рибку.

Я закинув всі свої снасті, поставивши всі можливі насадки. Клювало лише на опаришів, правда було декілька подьоргувань кукурудзи, але то навіть покльовкою важко назвати. Під берегом на вудку якась мілюзга(думаю, що це синька) постійно тягала хробака. Набагато пізніше(десь о десятій тридцять) я на цю вудку під берегом на кукурудзу впіймав маленького дзеркального карпика.

Олексій погано налаштував фрикціон на своєму фідері, при черговій покльовці ми всі перелякались, що він тягне щось пристойне. Я навіть відео зняв:

У людей по ставку(переважна більшість – місцеві жителі) взагалі кльов був дуже і дуже поганий. Один чоловік сказав, що тут клює часом набагато краще.

Приблизно о дев’ятій ранку у мене сталась покльовка на фідер(наживка три опариші): кінчик трішки потягнуло до води, сантиметрів на 2. Через три секунди ще на 3 сантиметри. І потім ще більше потягнуло, і знову зупинилось в такому положенні. Я такого раніше мабуть і не бачив ніколи, як завжди плавно зробив підсічку. О Боже! Яку ж важкість я відчув, здавалось, що на тому кінці шнура знаходиться якийсь запорожець Зображення. Я помаленьку почав його тягнути з води методом виважування: піднімав фідер прямо догори, а потім вибирав катушкою плетінку. Риба йшли до берега більш-менш спокійно. Всі рибалки в радіусі трьохсот метрів поприходили дивитись на це виважування :). Вже під берегом стало видно, що це білий амур, вагою на око кілограм з шість, не менше. Мій тесть поліз до води його підсачувати. Але у нього це ніяк не виходило, хвилин 10 я води кругами того амура, а тесть ніяк не міг підставити вірно підсака. У підсумку Ярослав Антонович тронув сачком хвоста рибини і та зробила дуже різкий кульбід та розірвала мого повідка 0.14 facepalm. Чесно кажучи я не дуже розроївся, бо задоволення від виважування отримав просто неймовірно, ще таких великих риб ніколи не ловив. Наступного разу(якщо ще таке станеться) взагалі не буду затягувати фрикціона, нехай себе мучить і плаває скільки хоче. До речі, з самого ранку я глянув, що камасанів на 0.17 повідку вже не лишилось, тому й поставив 0.14, ех)).

Звичайно більше нічого такого крупного у нас так і не клюнуло, сонце стало пекти просто неймовірно і ми вже в 11:30 почали збиратись додому.


Коментарі