Відкриття Корця

Місце риболовлі: Корець

Початок риболовлі: черв. 25, 2011 00:00

Кінець риболовлі: трав. 26, 2011 00:00

Тип риболовлі: Поплавок, Пружини-смоктухи, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий4.600

Ще з дитинства знав я цей ставок. Він так і називався: "Біля бойні". Навіть будучи 10-літніми шнурками, ми часто їздили роверцями туди на риболовлю (кінець 70-х - поч80-х). Навіть на нічну. Піймати коропа - ось була головна мета. Став був "нічийним". Коли рухнув "совок" - вмер і ставок. Зробили з нього сміттєзвалище. Богу дякувати, знайшовся господар - став почистив, зарибнив і зараз там вері і вері гуд. Аборигени не дуже часто заглядають сюди - бо це далеко (хі-хі, 3 км) за містом. А от новоградці - ті вже стежечку добрячу натоптали.
Ну, це все лірика. Тепер ТТХ (тактико-технічні характеристики). Ставок відносно правильної форми розміром десь 300 на 170 м. Орієнтований із заходу на схід (східний берег - дамба). Середня глибина 2м (0,5 - 3).Доступ до води практично всюди. Риба: карась (меншого за 150 г не ловив і не бачив), короп 0,5-4 кг, товстолоб, білий амур. Найінтенсивніше клює карась.
Ставок платний. Цікава система оплати: зранку до обіду - 30грн, з обіду до темноти - 30грн, а от зранку до темноти - 40 грн. Вночі ловити не дозволено.Переночувати на березі - будь-ласка, а от ловити - зась! Сторожі: Захарович (це по-батькові) і Калитка (це поганяло). Суперові дядьки. Відразу за душу з оплатою не трусять, дають половити. Якщо улов дуже малий, можуть взяти якусь символічну плату, або й зовсім не взяти. 100 грам їм не наливайте, по будете слухати їхні байки до ранку.
Останній мій улов (25-26 червня): 4,6 кг карася (сортового), товстолоб (2,1 кг), короп (1,5кг). Про сходи і обірвані снасті не кажу - назвете брехуном.

Доїхати елементарно просто. Якщо не лякає відстань у 57 км, то їдеш на Корець. Доїхавши до поста ДАІ перед Корцем (там не промахнешся), їхати далі НЕ по об"їзній, а в"їхати в САМ Корець. Їдучи в місто (а від в"їзду це десь 2 км),по правому боці, після знаку"Населений пункт "Корець"", побачиш метровими бетонними білими літерами виставлено К О Р Е Ц Ь. Зупиняєшся біля них, тамуєш хвилювання і повільно повертаєш голову ВЛІВО. І, о диво, бачиш невеличку вуличку, обсаджену деревами, яка перпендикулярно примикає до головної траси. ::yaz-yk: Впевнившись, що ніхто тебе не обганяє і немає зустрічного транспорту, перетинаєш дорогу і в"їжджаєш в ту вуличку. По ній їдеш ввесь час прямо(метрів 600) і виїжджаєш прямо до ставка. А про сам ставок я вже давав опорну інформацію.

1. Дно в ставка мулисте (чорний намул), але шар намулу невеликий. Поводок в 17 см не погружається в муляку. З огляду на це приваду у фідер слід робити таку, щоб при закиданні легко вибивалася об поверхню води. Варто встановити маркер відстані закиду, щоб намивати кормову пляму. Дуже допомагає. Із привад класно працює ФішДрім Універсал, карп-карась, карась. Додаю дещицю сухого молока, щоб утворилася "хмара".
2. Із наживок (станом на 9-10 липня) найкраще працював опариш (по 2 на гачок впоперек на 1/3 за товщий кінець. Жало виводимо. Гачок №№2,4). Тобто розрахунок на ЗАСМОКТУВАННЯ. Можна ще "бутерброд": шматочок черв"яка і 2 опариша. Втричі слабше працює черв"як. Але на нього йде карась 250-300г. Ще МАНКУ варто мати про запас. Замішана на сирій воді в консистенції середньої тугості і з крапелькою ДІПа (полуниця, тутті-фрутті) смакує карасю. А ще на неї маєш шанс піймати білого амура. Я не ловив, а от Захарович (сторож) в цей же день на 5,6 кг бабая підняв. Причому на махалку.
3.Про затінок. Є кілька місць під вербами. Але там дно корчувате. Точніше сказати - гіллякувате попри берег. Та інколи кльов там активніший. Я ж практикую брати із собою тент (3*3), маю спеціально пошитий. Якщо маєш парасолю, навіть пляжну - супер.
Ну, начебто про все сказав. Бай!

[jarry]


Коментарі