Городок, тракторний
3.4(7)

Площа водойми: 5.83 Га
Середня глибина: 1.5 м
Максимальна глибина: 2.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Умови для відпочинку: жодних обмежень
Особливості:
Оновлено: 30 Березня 2013


Розмір озера:  5,83 гектара.
Характер дна: дно різноманітне, є піщаний пляж, в основному мулисте. Влітку все дно заростає водоростями кропивкою.
Глибина: 1-2 метри.
Рослинність водойми: по периметру ставок зарослий очеретом, подекуди вздовж берегової лінії ростуть дерева, де можна сховатись від сонця-дощу. В теплу пору року, майже все плесо заростає щільним підводним килимом з кропивки.
Наявність місць лову: місця достатньо для 50 рибалок. Найкраще (для успішної ловлі) не займати готове місце, а вичистити нове в заростях очерету.
Риболовецький пресинг: в хорошу погоду на ставку постійно є 5-20 рибалок, риба дуже капризна. Сіток помічено не було.
Риба: присутній карась 100-900 грам., але розраховувати потрібно на особин вагою грам в 150. Все ще в уловах зустрічається вкрай рідко короп 1-5 кг., окунь 30-700грам., як не дивно, але є щука 0.5-4 кг., краснопера – 50-200грам.
Рекомендовані наживки: Карась гарно клює весною на мотиля та червяка, в окремі дні, незамінною насадкою стає манка. Короп клює рідко на горох, кукурудзу. Окуня з щукою ловлять на спінінг та живця.
Умови риболовлі: риболовля безкоштовна.
Умови для відпочинку: навколо водойми просто гори сміття яке залишають рибаки. В дальньому кінці є достатньо місця для того аби розбити табір на ніч.
Проїзд: від Луцького кільця їхати 15 хвилин, проїзд дуже хороший!
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: не потрібний.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: наш форум літня мормишка, наш форум спінінг, наш форум фідер, .
Загальна інформація про водойму:

Найголовніше що варто знати бажаючим тут порибалити: риба смердить, особливо карась, хоча й окунь з щукою також, тому риболовля скоріше спортивна – піймав – відпусти. По легенді на дно водойми скинуті якісь відходи в бочках, тому таке… Періодично водойму намагаються взяти в оренду горе орендатори, проте ставок ніби пожежний, і нікому його не дають.

Кумедна історія з орендою цієї водойми: Один підприємець(чи можливо це була група людей) вирішив взяти цей став в оренду, розводити рибу і рибаків відповідно. Грубо кажучи за пляшку горілки він отримав дозвіл у голови сільради. Запустив у ставок дзеркальних коропців і встановив дві таблички “Ловити рибу заборонено!”. Але яке ж було його здивування, коли він раптово дізнався, що ставок є технічною пожежною водоймою тракторного заводу, і відповідно в оренду його не можна брати в принципі

Мінуси рибалки біля тракторного:

  • сміття;
  • риба прошена;
  • карась здебільшого мілкий;
  • оскільки дуже близько до міста, то у хороші дні можна не застати нормального місяця для ловлі.

Плюси рибалки:

  • дуже хороший проїзд;
  • надзвичайно близько до міста, можна навіть добиратись тролейбусом №6;
  • навіть щука водиться;
  • все безкоштовно.

Тарас Кватерчук, 22.01.2014

 

Зовнішня розвідка доповідає

01.04.2014
Місцевими мешканцями тут наведено порядок і чистота. Поставили велику бесідку, а з колод і пеньків зроблено місця для відпочинку. Є кілька смітників, дуже приємно і правильно. Навіть є табличка про те, що тут закладається парк.

12.10.2015
Надійшла інфа, що в суботу приїхали електрики і нагло били рибу…Мальок дохлий плавав зверху.


Коментарі