Городок, 30.04.2011

Місце риболовлі: Городок, тракторний

Початок риболовлі: квіт. 30, 2011 07:00

Кінець риболовлі: квіт. 30, 2011 11:45

Тип риболовлі: Фідер

Компанйони: Тарас, також відомий як kamennieshipy100
Погода: +21°C, тиск 736мм рт.ст. вітер західний 1м/с, вологість 36%
Час ловлі: з 07:00 до 11:45
Місце: зі сторони де крутий спуск, ближче до тракторного
Зловлено: мною 7 карасів, мій супутник злапав штук з 30
Наживка: опариш
Прикормка: фішка золота + фішка карась
Снасті: фідер
У зв’язку з державним святом всіх трудящих “1 травня” я отримав 4 вихідні поспіль, то було прийнято ріщення – потрапити на рибалку. Спочатку я планував поїхати на якийсь платник в понеділок чм вівторок. Але прогноз погоди показував лише погіршення ситуації з кожним днем після п’ятниці. Саме в п’ятницю мені написав повідомлення kamennieshipy100 з запрошенням на рибалку.

Він запропонував їхати в Городок, на ставок до тракторного заводу, оскільки напередодні хтось з його знайомих ловив там карасів. Я погодився.

О 06:10 з залізничного вокзалу я сів на маршрутку, в районі Ювілейного до мене приєднався і Тарас. Як завжди у вихідний день половина пасажирів була рибалками :). На місці ми були вже деснь о пів на сьому. Тарась поліз в комиші зі своєю літньою мормишкою, а я пішов шукати місце, де можна сісти.

Рибаків було багато, через кожні метрів 10 хтось сидів. Я знайшов приємлиме місце зі сторони де крутий схил і ростут дерева та кущі.

Я замісив прикормку(60% фішка золота та 40% фішка карась), склав фідер і вирішив спочатку закормити місце. Закидую свою улюблену 20-ти грамову гормушку і тільки “бздиньк!” – кормушка летить сама. Сталось от що: плетінка при скиданні з катушки зробила якусь карколону петлю, запуталась сама в собі ще й накинула петлю на кільце фідера. Йопт. Далі я оновив оснастку, закинув фідер і почав збирати поплавчанку. Поки я її збирав отримав перше клювання на фідер, витягнув карасика меншого ладоньки на берег. Закинув вудку на мастирку і прикормив те місце макухою. Справа за зліва від мене сидили рибалки, які ловили на мотиль. У сусіда справа час від часу я спостерігав клювання на вудку, але риба на берег не витягувалась. А сусід зліва постійно тягав карасиків на донку. Його донка представляла собою китайську дубінову вудку метрів 2 завдовжки, на кінці жилки груз, перед ним 5 повідків. Наживка – опариш.

У мене теж час від часу покльовував фідер, але вдавалось реалізувати лише кожну третю покльовку. Всі ці покльовки були дуже ніжними, а завершальна стадія була майже завжди однакова – в берег. Вся рибка попадалась не велика, розміром до ладоньки та на ладоньку. Цікаво що два роки тому я ловив на цій же водоймі карасів такого ж розміру! Чи це тугоросла форма карася така, чи це вже нове покоління, я не знаю :(

Сусід з права мав клювання на мотиль, але ніяк не міг їх реалізувати. Він мені розповів, що тиждень тому він рибалив на протележній сонячній стороні, і вполював за ранок 35 карасиків, а сьогодні взагалі все погано. Пізніше він забрався геть, а на його місце відразу сіли нові рибалки. Вони ловили на пікери, тобто кидали лише грузикі без кормушок. Ловили лише на мотиля, і у них клювало набагато краще ніж у мене. Я попросив трішки мотиля і теж побачив клювання, навіть зловив якусь рибку. Потрібно написати, що кожного разу як я дістав снасть то на гачку, повідку або кормушці виймав з води трупики мотиля. Мабуть мотиля в цьому ставочку дуже багато, і як наслідок це найзвичніша їжа для тутешніх риб

Взагалі в цей день у всіх на озері клювало лише на дальний закид. Звісно крім мого компнйона :) я на свою поплавчанку взагалі не мав жодного клювання. Прикормка взагалі не працювала: поплавочники чим тільки не кормили свої місця, все безрезультатно. Мої сусіди справа ловили пікерами на мотиля взагалі без прикормки, і у них брало краще ніж у мене з прикормко, ось так.


Я пішов до свого напарника подивитись як там справи у нього. Він почувався прекрасно, ходив по камишах і полював на карасів. Своєю елегантною снастю він тягав карасиків раз по раз. Причому карасі були більшими ніж ловив я чи ловили інші рибалки! Він ловив глуху вудку з боковим кивком, на мормишку наживляв малесенький шарик пінопласту, проводку робив на границі між чистою водою і зіллям/комишем. Awesome!

Стало припікати сонечко, мені позвонили з роботи і повідомили, що по всій Волі не працює “ВКонтакте”, це мабуть якийсь знак зверху. Ми чудово відпочили та й вирушили додому


Коментарі