Городок, 25.11.2012

Місце риболовлі: Городок, тракторний

Початок риболовлі: лист. 25, 2012 07:45

Кінець риболовлі: лист. 25, 2012 11:15

Тип риболовлі: Спінінг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Окунь0.800303/4
Щука0.4001твістер


Компаньйони: Тарас Кватерчук.
Погода: не холодно, температура десь градусів 8. Небо все затягнуте сірими хамарами, які опустились майже до землі у вигляді туману. Вологість взагалі була дуже високою. І в день почав покрапувати дощик. Тиск 745 мм.рт.ст.
Рівень води: в нормі.
Час ловлі: з 07:45 до 11:15
Місце: західна половина ставу.
Зловлено: щука й кілька окунів.
Наживка: твістери 3/4 mikado на шарнірі 2 гр. Колір твістерів — варіації зеленого з блісточками і вкрапленнями.
Снасті: спінінг Brat Fishing з тестом 2-25 грам, основна леска 0.08.

Побачив я на нашому форумі фотографію свого дружбана з купою окунів на одній близенькій до міста водойми. Ми з ним списались, і вирушили туди разом у вихідний день.

Зранку стояв туман, все було як у якомусь кіно. Жовті довжелезні промені від фар пробивали цю назумну хмару і втрачались десь в пустоті. Кожен ліхтар на вулиці був як сфера м’якого світла. Коротше, картинка дуже цікава, я навіть спробував то всьо зазнімкувати, але поки фотки в мене виходять не дуже супер-пупер 🙂

 

Коли ми прибули на озеро в пів-сьомого ранку, то довелось ще добру годину почекати, поки стане трохи видно. Тарас взяв для мене свій старий спінінг, бо тут потрібно ловити лише на мікроджиг. Грузик всього 2 грами, і (увага!) основна волосінь діаметром 0.1 міліметр! Це був розрив шаблону для мене. Повірити не міг, що на таку сопливеньку, тендітну снасть можна витягнути з води якусь рибу. Все згадувались мені карасики грам в 250, які рвали мені фідерні повідки 0.16
Якби там не було зі сходом сонця ми почали кидати приманочки у воду. Тарас показував мені як робити проводку і де саме є перспективні місця. І буквально на 5-тій проводці я отримую клювання, веду до берега окунця з палець, але він у воді відчепився. Ну, значить снасть робоча. Закидаю че раз в те саме ж місце і отримую сильне клювання. На гачку щось доволі важке. Мало-по-мало тягну до берега, фрикціон розслаблений майже повністю. Нарешті рибка показується — щука!! Умілими діями Тарас у воді акаратно бере її під зябри. Вііху! Щука, на леску 0.1! Без повідка!

 

Після цієї щучки у мого напарника починають клювати окуні. Половивши трішки на цій точці, це була відкрита ділянка без комишів, ми перебрались на інші перспективні місця. Буквально на перших закидах і там ловляться окуні. Взагалі вся рибалка була така, зловиться один-два окуні і пауза на хвилин 15-20. Можна змінювати місце, щоб нова риба підійшла.

 

Ми пробували піти на північний берег водойми, але там щось клювань не було взагалі. Хотіли спробувати щастя ще в одній невеличкій затоці, яку Тарас назвав лагуною, але там було зайнято. Взагалі рибалок на ставку було доволі багато, можливо з десяток. Але всі вони ловили на кондолові снасті з грубезними лесами, тому розраховувати їм на улов не доводилось.

Ми повернулись на наші стартові місця в комишах, і з першого ж закиду я вже майже під ногами отримую клювання щуки. 2 секуди боротьби і вона зрізує лесочку, ех 🙂 Ну нічого, продовжуємо ловити окунців. Після десятої годинки погода стала ще гіршою, здійняся легенький вітерець, який заважав робити нормальні закиди. Леску видувало на камиші, так я і втрачав свій свої приманки.

Також ми бачили ще одного рибалку, що використовував якийсь воблер, при нас та тому “пляжі” він теж взяв шучку.

 

Коли я обірвав майже всі свої гачки, то почав ще й накрапати дощик. Час був йти додому.


Коментарі