На одній з стариць

Місце риболовлі: Горинь, с. Висоцьк

Початок риболовлі: черв. 09, 2015 16:00

Кінець риболовлі: черв. 09, 2015 19:30

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий
Червонопірка
Плітка

Рибалив з 16.00 до 19.30. Левова частка всієї риболовлі проходила на одній із стариць р. Горинь в с. Висоцьк, Дубровицького району. Вона за площею не є великою, проте з глубиною до 2 метрів, сильно зарошша рослинністю. Статус стариці вона отримала порівняно недавно, оскільки , дамба, яка стояла на меліоративних каналах, що з'єднувалася з р. Горинь була "успішно" розібрана шукачами металу, таким чином, при паводку, рибка заходить туди.
Безпосередньонє призначення скоріше за все, пожежна водойма колишньої ферми.Zoom in (real dimensions: 800 x 600)ЗображенняZoom in (real dimensions: 800 x 600)Зображення
Ця водойма краще всього підходить для комп'ютерних ігор про рибалку: краса, постійні вигуки різних птахів і краса тамтешніх карасиків, адже ціллю були саме вони, і не прості, а золоті.
Нажаль, золотого я так і не спіймав, проте часті покльовки красивих карасиків не давали нудьгувати.
Zoom in (real dimensions: 800 x 600)Зображення
Клювали різні за розміром, від малька до повноцінного - на долоню, крім них ,час від часу, брала плотва, червонопірка та синявка.
Загальний улов
Zoom in (real dimensions: 800 x 600)Зображення
Пройшовши метрів сто, вся рибка було випущена у річку, де я просидів ще пів години і отримав клювання півтора десятка різних видів маленької рибки. Zoom in (real dimensions: 600 x 800)ЗображенняZoom in (real dimensions: 800 x 600)Зображення

[forest]


Коментарі