Сергіївка, 11.09.2016

Місце риболовлі: Сергіївка

Початок риболовлі: вер. 11, 2016 07:00

Кінець риболовлі: вер. 11, 2016 20:00

Тип риболовлі: Поплавок, Пружини-смоктухи

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Сом карликовий коричневий
Плітка
Карась сріблястий

Був вчора. Так як не хотілось сидіти на жарі, вибір впав саме на цю водойму.

Став повністю затягнутий "жабуринням" (пів години ввагався чи залишатись, чи шукати інше місце), лише місцями є невеликі ділянки невеликого діаметру, де можна закинути поплавок і біля самої дамби трохи вільного місця, яке на той час вже було зайняте. Отже потрібно було шукати де притулитись, або робити невеликі віконця, як це робить більшість рибалок, або розчищати більшу площу, що я й зробив.

Заліз у воду і майже годину розчищав місце для рибалки. Розчистив площу розміром десь 15 на 20, і, з'єднавши її з чистим плесом отримав непогану ділянку. Закинув три поплавкові вудки (дві під берегом, одну на метрів 20-ть) і одну на вбивцю карася у відкрите плесо.

Клювань не було довго, першим клюнув сомик "приятной наружности", грам на 200, через певний час витягую непоганого карася (370 грам заважив). Потім клювали лише невеликі сомики і плотвичка. З настанням вечора кльов трохи покращився. На останок впіймав ще одного 200 гр-ого сомика (таких би я ловив, тільки руки довго заживають після них).
Висновки: риба там є, що підтверджувалось викидами непоганих екземплярів, але потрібно прикласти багато зусиль, щоб її впіймати і розчищати не тільки водну поверхню, але й, бажано й дно, тому що досить багато кропивки, і часом приходилось в тому кілограмі зілля шукати, що ж то там клювало. Але маю надію що все зміниться на краще і став очиститься і знов можна буде половити гарного карасика.

[igoroks]


Коментарі