Сергіївка
3.6(16)

Площа водойми: 9.47 Га
Середня глибина: 1.5 м
Максимальна глибина: 2.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Особливості:
Оновлено: 08 Липня 2021

Мальовничий каскад озер в лісі. Зовсім неподалік тече річка Горинь. А поряд древній Решуцький ліс.
Ще до 2013 року тут ловити було заборонено, тому що це заповідник, або щось типу того. Насправді це була власність когось з партії регіонів, але після револіції гідності доступ до водойм став вільним.
Всі ставки в каскаді дуже сильно зарослі ліліями, тому найкраще тут ловити поплавчанками. Хорошої риби колись було багато. Але останніми роками також розвелась тьма канального сомика. Його тут можна впіймати ціле відро за ніч.

На верхньому острові є острів з неймовірною красою бесідками, столами, вогнищем та мисливським будиночком — усе воно ще в целофані (взимку хороший доступ по кризі, такий собі "острів януковича" походу для нього готували це все). В ідеалі тут бути ночівлею — одне з небагатьох мальовничих місць біля Рівного з можливістю безкоштовно зловити щось достойне, шкода що якесь мурло з суботи на неділю (склільки ми туди їздили) спускає воду з дамби, рівень падає і тоді можна запивати водою рибалку(


Головні об'єкти лову — карась, короп, окуні. Коропи лишились поодинокі, але дуже великі.
Водойми зариблювали і білим амуром.
почитати про цю водойму:
наш форум розділ мормишка
наш форум розділ поплавок

Зовнішня розвідка доповідає

26.07.2021
На ставку у селі Решуцьк Рівненського району масово гине риба. Жителі села Решуцьк впевнені, риба гине саме через недбале ставлення орендаря. Бо той в свою чергу довів ставок до такого стану, що риба в ньому просто задихається через брак кисню.


Коментарі