Сергіївка, 03.07.2016

Місце риболовлі: Сергіївка

Початок риболовлі: лип. 03, 2016 04:20

Кінець риболовлі: лип. 03, 2016 14:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Сом карликовий коричневий10Хробак
Червонопірка3Перловка

Всім привіт. Недільний ранок провів на даній водоймі. Поїздка була радше розвідкою, тому в арсенал включив лише дві поплавцеві вудки, одна з яких мала можливість дальнього закиду, друга під берег.
Дану водойму бачу щодня їдучи повз потягом і від побаченого чесно скажу афігіваю, оскільки все плесо занесено цвітучим субстрактом та прибувши на місце таки з батьком знайшли два місця зі сторони поля де є прочищено, а одне навіть позволяло закинути донні снасті яких я не брав :-(
Прикормкою виступила:
- Фішка "карп-карась";
Наживкою:
- червяк, перловка звичайна біла, перловка з ваніллю жовта, пшеничка, манка.
Єдине чого не вистачило так це опариша :dribble: оскільки краснопірка так і жадала її, но не тут то було.
Закинувши гачки почав регулювати глибину но із-за великої кількості зелених крупних листків на дні схожих на салат зробити це було важко та після пару десятків підборок я таки це зробив :dribble:
Вудка під берегом промовчала весь період, глибина з пів метра, вода прозора і будь-які маніпуляції з глибинами, довжиною повідка, огрузкою недопомогли.
На дальній успіхи таки були і тільки на червьяк, та із-за того що приїхали на став ми десь о 04,20 то побачити маленький однограмовий поплав було важко, тому підсікав вже тоді коли вудку смикало, або поплава взагалі не було на поверхні води :hi_hi_hi: От коли вже розвиднілось то я так і надалі не зрозумів покльовки, оскільки по началу поплав поскакав і на цьому все зкінчувалось і тоді коли я згодом пару хвилин вирішив перевірити наявність наживки то виявилось що там вже є сомик :sh_ok: Ось так хлопці всі 10 сомиків розміром з лодонь і більше я і витяг. Зовсім не зрозумілі покльовки, оскільки ловив таку рибу вперше то і що покльовка, що спосіб брання такої риби для мене було вперше.
Ці його голки :facepalm:
Також взяло на перловку пару краснопірок та там з покльовкою все було гаразд :co_ol:
Ще скажу що кожен сомик означав обрив гачка при спробі його витягти з риби, а знімача в мене небуло. Повідки я використовую 0,12 флюрокарбон, от він і не витримує.
Загалом рибалка сбодобалась, по постійних всплесках видно що риба є та готуватись до її ловлі треба краще.
Пару фото. А краса там ну просто неймовірна :co_ol:

[SashulkaB3]


Коментарі