Великий став

Місце риболовлі: Омеляна

Початок риболовлі: черв. 28, 2008 00:00

Кінець риболовлі: черв. 29, 2008 00:00

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий4.00010

Пишу перший раз, тому як говориться “не взыщите”
Розказую все по порядку. с.В.Омеляна знаходиться 10-12 км. від м. Рівного. Дістатися до ставів можна двома шляхами:
1. По Дубенській трасі до позначки “с.Омеляна”, потім ліворуч в проїзд під мостом, через село по головній вулиці і орієнтовно, десь по середині вулиці (точніше не скажу) поворот праворуч до ставів.
2. По Млинівській трасі до зупинки с. Ясениничі тоді відразу за зупинкою поворот ліворуч (під гірку) на грунтову дорогу. Приблизно через 1 км. грунтовка виведе прямо на стави. Будь-яка маршрутка, що їде по Млинівській трасі довезе Вас до с.Ясениничі – перша зупинка від Рівного.
Так, як відношуся до “аборигенів” даної місцевості точно можу сказати, що для рибної ловлі відведено 3 стави.
1. В народі “Негр” – перший став ліворуч від грунтової дороги.
2. В народі “Дикий” – другий ліворуч.
3. Великий став (з кущами по середині) – праворуч від дороги.
Ловля безкоштовна. Там є ще ставки, але вони, на скільки я в курсі, відносяться до рибного господарства, тому ловити на них заборонено (на рахунок домовитися – не скажу, не пробував :)).
Риба: карась, плотва, короп (рідко), щука.
Карася ловлять переважно на мастирку, манку, черв’яка. Опариш – повний “0”, перевіряв не одноразово. Розмір карася від 5 см – до 600 грам (принаймі я більшого не ловив, тому розказувати про дельфіни, що клюють на тісто не буду:wo_kakaya:)
Короп – круглий варений горох , потрібно завозити спінінги на лодці під самі кущі по середині ставу. Без лодки на коропа там робити нічого. :142:З 28 на 29 червня знайомий зловив коропа на 1,2 кг. + десяток карасів.
Щука – ловиться виключно весною і восени. Зараз дуже багато малька, мабудь тому щука не клює. Стандарт щуки – близько 800-900 грам. Максимальний мій улов на цьому ставу 3,5 кг. Старші рибаки розказують, що є значно більші екземпляри.
Засоби ловлі: ловлять на всі відомі засоби, але я особисто віддаю перевагу супутнику і фідеру.
Стави досить серйозно заросли верболозом, тому місць для ловлі не дуже багато і зайняти нормальне місце після 5.00 год. (у вихідні дні), через велику кількість рибаків, практично нереально.

Джерело: http://fishing-ua.com/threads/1871/#post-23387


Коментарі