Омеляна
3.3(18)

Площа водойми: 13.0 Га
Середня глибина: 1.2 м
Максимальна глибина: 1.5 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Умови для відпочинку: палатку поставити можна, питної води немає, дрова можна пошукати серед кущів, але краще їх брати з собою.
Особливості:
Оновлено: 25 Квітня 2020


Розмір озера: 13 гектарів.
Характер дна: дно досить замулене, рівномірне.
Глибина: оскільки озеро утворене на колишньому торфовищі, то глибина невелика, максимум 2 метри.
Рослинність водойми: добру половину ставка (північну його частину) займають кущі і корчі.
Наявність місць лову: майже по всьому периметру ростуть кущі і хащі, обрати місце для лову в таких місцях досить проблематично. Вихід до води є на дамбі і в північно західій частині ставу, перед корчами.
Риболовецький пресинг: сіток і браків помічено не було, люди рибалять постійно, 5-10 людей на вихідні, але їх улови рідко сягають по 3 кг на людину.
Риба: карась і плотва. Попадається окунь, але його ніхто ціленаправлено не ловить. Звичайно є й карп, але ловлять вкрай рідко.
Рекомендовані наживки: мастирка.
Умови риболовлі: жодних обмежень.
Умови для відпочинку: палатку поставити можна, питної води немає, дрова можна пошукати серед кущів, але краще їх брати з собою.
Проїзд: по селу прoкладено асфальт, з’їзд до озера нормальний, проблем не буле навіть в дощ.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: відсутній.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: forum.fishing-ua.com, ну і, звичайно ж, цей блог.

Загальна інформація про водойму:

Найбільший став звуть Торфовищем, він же Дядківський став, він же Великий став. Карася ловлять переважно на мастирку, манку, хробака. Опариш – повний 0(перевірено неодноразово). Розмір карася від 5 см – до 600 грам. Короп – круглий варений горох, потрібно завозити спінінги на лодці під самі кущі по середині ставу.

Крім цього великого ставу, є ще цілий каскад ставків, рибалити на яких взагалі заборонено, рибу там розводять промислово. Через дорогу від великого ставу є два стави(по 1.8 гектарів кожен), на яких ловити можна. Це в народі Негр – став з смужкою камишів, плата 30 грн, є шанс спіймати карпа, але в зазвичай там клюють карасі з пальчик, другий став в народі зветься Дикий – близько середини на ному невеличкий заросший кущами острівець, на цьому ставочку карасики меншого розміру ніж на великому. Крім цього, в каскаді ставків найперший ставочок маленького розміру є теж вільним для рибальства, як не дивно там водяться карасі і карпики.

Ше інформація про великий став: на чистій воді, приблизно посередині, канава, метрів зо два, а так водойма не дуже глибока. Багато мулу(по коліна). Напрямок канави можна визначити по трубах, які вкопані в протележних берегах і за допомогою яких цей ставок з”єднується з іншими.

Інформація від 10 січня 2011р.: Неприємна новина по даному ставку. Рибу їсти неможливо. Страшенно тхне дустом і ніяке вимочування не допомагає. От чому тут зимою завжди паршивий кльов.

Мінуси рибалки в Омеляні:

  • дамба на якій можна влаштуватись і яка розділяє ставки одночасно є і дорогою мало не міжсільского значення – по ній постійно гонять худобу, їздять бричками, тракторами і ми навіть одного разу нарахували два таксі;
  • чайки в кількості 100 500 штук, і хоча вони є досить далеко (на тій стороні ставка, де ростуть кущі), та постійно чути цей страшенний пташиний галас, який порушує рибальску ідилію;
  • мало місць на ставку, де можна ловити рибку.

Плюси рибалки в Омеляній:

  • рибалити безкоштовно;
  • 11 км від Рівного;
  • карась заліковий, є ймовірність вполювати на карпа.

stal1n, 03.12.2011

 

Зовнішня розвідка доповідає

10.07.2014
Карась тут майже не клює вже. І це триває мабуть років зо три.
Лише плотва. Вона бере краще за всее на перловку. Потребує грамотного закорму.


Коментарі