Жильжа, 30.01.2013

Місце риболовлі: Жильжа

Початок риболовлі: січ. 30, 2013 09:00

Кінець риболовлі: січ. 30, 2013 13:00

Тип риболовлі: Зимова

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Окунь10

Сьогодні в компанії з двома товаришами поїхали в Жильжу. Пройшов слушок що там непогано ловиться окунь та плотва.

Тож о 9 ранку ми вже там, перд нами приїхав жигулик також з 2 мужичками і з тимиж сподіваннями. Поки діставали з багажників причандали обмінялись інфою хто що чув і швидко на лід. Вони до дамби, ми ж сіли не доходячи до сторожки фактично посеред ставка. Набурили лунок дістали по вудці і вперед. 5 хвилин і нічого ще 10 знову нічого, переходим з лунки до лунки та результату нема. Рухаємось в сторону берега та й там нас рибка не чекала, зату прийшов сторож взяв з нас по 10грн і дав по білетику:)) Звісно ми поцікавились у сторожа як тут з рибкою і він нам розрекламував став з найкращої сторони.

Та як виявиться пізніше що дьогтю він також підкидає чимало. Розчарувавшись відсутністю кльву йду на берег там в сухій ростітєльності шукаю лічинку репейной молі казали що дуже помічне але мені воно непомогло. В 12-00 перекус та й думаю перейти до дамби, може там щось краще прийшов, а мужики сидять в ростроєних чуствах хе...ня. Вертаюсь назад і продовжуємо пошуки далі, знаходим і за годинку ловимо по 10 окунців на мізинець.

Йдуть мужички вже від дамби в улові парочка окунців і розповідають всю правду про сторожа. Той прийшов до шлюзу і зняв пару дощечок, на питання для чого сказав що так наказали робити хазяєва, а вечором він поставить їх назад. Отут нам все стало і ясно хвилин 15 опкання і атюкання збираєм манатки і з припоганішим настроєм їдемо на мачулки де до вечора від лунки до лунки ловимо плотвичку а іноді й окунчик проскакує.

Джерело: http://fishing-ua.com/threads/3719/page-2#post-168158


Коментарі