Жильжа
3.7(14)

Контакти: +380 (98) 803 67 75дійсний номер на ставок+380 (96) 266 41 75один з колишніх охоронців. можливо Сергій
Площа водойми: 9.0 Га
Середня глибина: 1.8 м
Максимальна глибина: 3.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 200грн
Ціна за світлу пору доби: 200грн
Примітка по оплаті: короп - 200 грн; хижак - 50 грн; 1 жерлиця - 5 грн; зимова рибалка 15грн.
Умови для відпочинку: палатку поставити можна, питну воду доведеться шукати десь в селі, дрова можна взяти в лісі(на східній стороні ставку).
Особливості:
Оновлено: 27 Вересня 2017


Розмір озера: 9 гектарів.
Характер дна: дно мало замулене, тверде. Глубини різні, у східній частині ставочку під лісом глибше. У північний частині озера(біля дамби) все дно в пеньках і корчах.
Глибина: точна інформаці відсутня, але за спостереженнями середня глибина недалеко від острову приблизно 2-2.5 метра.
Рослинність водойми: По східній частині ставку росте стіна дерев, яка переходить у ліс на північній частині. На самій водоймі ростуть лілії, в деяких місцях їх так багато, що доводиться шукати вікна, щоб закинути поплавчанку. Через лілії є мало місць для ловлі фідером.
Наявність місць лову: Місць для лову достатньо, але в деяких частинах ставка може бути багато кувшинок і лілій, тому там потрібно буде ще знайти собі вікна для лову.
Риболовецький пресинг: Розмір ставка не великий, риба рибалками виловлюється постійно, чи виловлююсть рибу промислово – невідомо.
Риба: карп, карась. Також в уловах були помічені: плотва невеличкого розміру, окуні. Також в значній кількості в ставку присутній лин, білий амур, є щука і трофейні окуні.
Рекомендовані наживки: кукурудза, мастирка, опариші, манка.
Умови риболовлі: 60 грн за добру, карп і амур меньше 1 кг відпускається, їх норма вилову 5 кг, обмежень по снастям немає.
Умови для відпочинку: палатку поставити можна, питну воду доведеться шукати десь в селі, дрова можна взяти в лісі(на східній стороні ставку).
Проїзд: дорога від Рівного пролягає через Оржів, Суськ і Дюксин. Після Оржева дорога з асфальтованої змінюється на бруківку. Тому якщо у вас не позашляховик, то добру половину дороги доведеться їхати на швидкості до 30 км/год.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: 0962664175 – охоронець.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: наш форум, forum.fishing-ua.com.Загальна інформація про водойму:

дуже гарне й мальовниче місце яке заховане в соснових лісах Полісся. Багато комарів на світанку і в сутінках

Рибалка специфічна, риба відрвзу тягне всю снасть в лілії і потрібно уважно стежити за поплавцем, щоб цього не сталось, в іншому випадку купання забезпечене. На прикормку може підійти лише одна мілка плотва, причому вона ухитряється з’їдати насадку з кількох кукурудзин! Карасі та карпи тут водяться(і головне попадаються) дуже пристойних розмірів. Місцеві розказували про окунів за кілограм та трофейних щук.

Мінуси рибалки в Жильжі:

  • голодні комарі в величезних кількостях;
  • деякі обмеження у вилові риби;
  • клюнувша риба стрімко заводить снасті у лілії де запутується і сходить

Плюси рибалки в Жильжі:

  • риба хороша, годна!;
  • Мальовниче місце, прекрасна природа і чисте повітря. Навкруни хвойні ліси;
  • різноманітні види риб в ставку;
  • можна рибалити вночі і на будь які снасті.

stal1n, Грудень, 2011

 

Зовнішня розвідка доповідає

зима 2012
Восени 2011 року ставок спускали повністю, помінявся власник.

20.09.2017
Ставок спущено.


Коментарі