Розідка ще одного ставка в Омеляні

Місце риболовлі: Омеляна

Початок риболовлі: черв. 28, 2014 00:00

Кінець риболовлі: черв. 28, 2014 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Усім привіт. Трішки із запізненням звіт - але відпишу. Був на ставку 28.06.
По розповіді свого знайомого, вирішив порибалити на одному зі ставків в с.В.Омеляна, який є платним, і на якому як "у черных камней" клює карась і короп.
ЗображенняЗображення
Під"їхавши до будиночку з охоронцем, був обілечений у розмірі 30 грн. з кожного. Поїхали у вказаному напрямку, з розрахунку "відірватись" по повній..... :wall:
Під"їхавши до ставу - перше враження яке посягнуло - шок...Береги порозші кропивою, будяками і різним чагарником в мій рост. На землі живого місця немає від мурашників :facepalm: Сторона ставу від дороги і до "острівця" - повністю заболочене, в рясці, і видно, що усе дно до самої поверхні води порозше травою у вигляді кропивки (як у Варковичах, хто бачив). На карті червоним кольором відзначено. Ловив у місці, що відзначено хрестиком жовтого кольору. В тій маленькій, вузькій смужці, що позначена жовтим кольором хоч якось і можна було ловити, якщо це можна так назвати.
Фото з водойми.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
А це те єдине місце де можна було закинути поплавчанку
ЗображенняЗображення
За 5 год. рибалки ми не побачили жодної покльовки навіть. Не побачили так само й риб"ячої активності, будь-якої. Ні малька, нічого. Одні жаби.
З прикормки мали ФішДрім+Карась та ФішДрім+Карась+часник.....
З наживки були: опариш, черв"як, кукурудза, перловка, пінопласт зі смаком полуниці "МейджикБейтс", мастирка.
Ось так просидівши до вечора, "несолоно хлебавши" поїхали додому, розчаровані і злі. За ЩО 30 грн. заплатили - ХЗ..За жабів ? Чи за кропиву з будяками в мій ріст ? ХЗ.......Гроші хоч і не великі - та все одно відчуття, що нас розвели як лохів не пройшло й досі :-(
Їхати туди чи ні - вирішуйте самі. Моєї ноги там не буде більше. :-(

[ehnaton]


Коментарі