Велика Омеляна, 20.04.2013

Місце риболовлі: Омеляна

Початок риболовлі: квіт. 20, 2013 16:30

Кінець риболовлі: квіт. 20, 2013 19:30

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Червонопірка4Хробак

ЗдоровЕнькі бУли, панове рибалки.
Нарешті в цьому році я відкрив для себе рибальський сезон. І вирішив розпочати його з Омеляної.
Оскільки 20.04. мої плани не співапали з планами керівництва :-( вирватись на рибалку я зміг лише в другій половині дня. І так...запрягши свою "Ракель"....
ЗображенняЗображення
- о 16:30 я вже був на ставку. Під"їзд до ставу непоганий, дорога суха, багнюка відсутня, хоч ями і горби такі - що в кого авто з низькою посадкою - можуть бути проблеми. В очі одразу кинулось те, що по обидва сторони дамби (великий став по правій стороні від дамби і зліва - торфяники) на берегах спалена трава. Одже після наступних дощів має бути файно, як виросте травичка.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Закормивсь
ЗображенняЗображення
доречі, дану прикормку використовував вперше. По складу схожа на ФішДрімовську, але відсутній чітко виражений запах топленого печива як це є у ФішДріма, і в наявності є грубого помолу кукурудза та інші злаки. Після замочування злипається нормально, але у воді створює меньше "муті" ніж ФішДрім.
Дістав махову, поплавок 1,2 г, основна 0,14, поводок 0,10. Наживка - навозний хробак та манка "бовтушка" з корицею і цукром.
Перших пів години на манку було затишшя. Потім вирішив спробувати хробака. Не шибко, але почало покльовувати, причому з дна.
За наступні 30-40 хв. витягнув 4 краснопірки, ось таких
ЗображенняЗображення
далі - "як відрізало". Чи то те що стало холоднішати, чи то те що змінився напрям вітру з західного на північно-західний...але посидівши ще з пів години зібрав речі, запряг Ракель - поїхав додому. По берегу ходив чолов"яга з ультралайтом, намагався вполювати окуньців - результат нуль...
Улов не "ахті" - але оскому збив :metal:
Вже надвечір - дещо повеселив один чолов"яга, що приїхав бусом, і вирішив перепливсти став на чудо-човні :facepalm: Чудо - бо на вигляд він був як велика дитяча ванночка, тільки з товтими бортами. Кумедності добавляли розміри її, які явно не співставлялись з його ростом :-) Під акомпоновку гучного, триповерхового тексту який не переводиться, де говорилося про кохання до цього човна, того хто його створив та загалом про кохання до жінок сумнівної професії - він переплив на інший берег :-)
Ось коротко й усе наче...

[ehnaton]

 


Коментарі