Весіння плотва в Омеляні

Місце риболовлі: Омеляна

Початок риболовлі: квіт. 28, 2012 07:00

Кінець риболовлі: квіт. 28, 2012 10:00

Тип риболовлі: Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка100Мастирка, Мотиль, Опариш, Перловка

Був на вихідних з ночівлею. З батьком і сестрою. На великому ставу.

Була надія застати кльов карася, та не тут то було - в улові жодного карася. :ny_tik: Що сталося із ставком, незрозуміло. Мусив визнати свій провал.
Ловив на поплавок, одна махалка 6,5 м. Повідок 0,12, гачок №16 під перловчину. Мав із собою і мотиля, і опариша, і перловку, і мастирку. І купу ароматизаторів. Та карась проігнорував все - навіть мотиля. Навіть не було видно виходів карася, всплесків. Водичка, до речі, вже тепла. І почала цвісти :sh_ok: . І це - на початку травня.

Спочатку впирався в фідер і альтернативні монтажі, пробував і снасть "пробка", і пінопласт. Марно. Лише зрідка - дрібна плотвичка. Хоча снасть "пробка" сподобалася. Та вже видно, що кращий варіант даної оснастки - "банджо-фідер". Треба буде виготовити кілька.

Тоді зрозумів, що діла не буде і переключився на плотву. Звечора трохи підійшла на прикорм і зранку із 7 до 10 покльовувала. Але також прошена, без правильної прикормки не підійде. Особливо в плотву не впирався, бо був розстроєний відносно відсутності карася, але трохи напідсікав. Прикормка - Фіш-дрім плотва розбавлена сухарями, варене пшоно і якісь залишки прикормок з минулого року, які лише портили загальну картину. Знайшов бровку за метрів 10, за нею прикормкою вдалося зібрати непогану плотву. На тонку махалочку кайф виводити навіть некрупні екземпляри. Покльовки дуже ніжні: підніме антенку на 1-2см , притопить на 1-2 см. Якщо вспів підсікти - зловив. І це на надтонку і надчутливу снасть з мінімальною вагою поплавка. Шляхом експерименту вдалося знайти насадку і арому: перловка, оброблена спреєм "Клубніка" від якогось карпового виробника, здається, Тандем Бейтс. На неї клювало не так швидко, зате крупніші екземпляри. На перловку із корвалолом певний час непогано брало, але середня плотва, потім перестало. Обкатав новоприкуплений садок 2,5 м. Вперше можна було вкидати рибу в садок, не встаючи з крісла, що і приємно і економить масу часу. Та й плотва залишилась живою.

Напідсікав десь зо три літри плотви, разом на всю компанію - 5 л.

[Юра]


Коментарі