Велика Омеляна

Місце риболовлі: Омеляна

Початок риболовлі: квіт. 21, 2012 12:00

Кінець риболовлі: квіт. 21, 2012 16:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий2Опариш
Плітка3Опариш

І знову в бій :)
І так, 21.04. - з 12:00 на ставу. Але не на крайньому лівому, як минулого разу - а на середньому. На крайньому лівому, сиділо два чолов"яги, які згодом пересіли на цей же ставок. На середньому ж не було де голці впасти. Чому так - незнаю. Мож місцеві що знають, чого незнаю я і ті два чолов"яги...
Я нарахував 12 авто. Але час від часу одні автівки від"їжджали, інші приїжджали, одним словом - було людно.
З 12:00 до 15:00 кльов був можна сказати ніякий. Постійний вітерець, пасмурність, потім незначний дощик певно зробили своє.
Але після 15:00 вийшло сонечко - і справи пішли на краще. Хоч рідко - але почало посіпувати поплавка. Вітер дещо втих. І за годину, до 16:00 +/- пару хв. я впіймав те, що ви бачите знизу на фото... До втрати свідомості від щастя ще далеко звісно, але вже не з пустими руками :)

Ловив на опариша. Як прикормку купив якусь біду червоного кольору на окрас, карасячу... Фішдріма не було. Незнаю як рибі - а мене вона дістала за час рибалки :) Від тієї червоної фарби, що там містилась, не можна було руки відмити. І ду-у-у-уже сильно несло анісом. Було враження, що весь став буде чути запах того анісу :) Жаль, на ринку не було Фішдріма. Довелось купувати що було. І сказати що вона (прикормка) працювала - також не скажу. Але в тому чи іншому випадку - рибалка вдалась :)

P.S. Такого репету чайок як там я ще не чув. За кількістю пташок і лементу який вони зчинили - було враження, що я десь біля скель з чайковими кублами :)

[ehnaton]


Коментарі