Бочаниця, 7 серпня 2010 року

Місце риболовлі: Бочаниця

Початок риболовлі: серп. 07, 2010 05:30

Кінець риболовлі: серп. 07, 2010 20:30

Тип риболовлі: Пружини-смоктухи, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий3.50012Кукурудза, Мастирка, Опариш, манка

компанйони: Діма Малафей, Сергій Маліновський, Степан Філіпюк
погода: холодний ранок, спекотний день, сильний вітер південно-східного напрямку
ловив з 5:30 до 20:30 07.08.2010
ловив на пірсі №6, з четвертої години на №16
я зловив 12 карасів(80-720 грам), десь 5 окунців, 2 плотвички
Наживка: опариш, кукурузка, мастирка, манна бовтушка, горох
Прикормка: власного виробництва, макуха
Снасті: вудка, фідер, спініг на спутніку
в загальному по озері кльову не було
Сьомого серпня, у суботу, були на рибалці у Бочаниці.
Заздалегідь замовлені сьомий і восьмий пірси були чомусь зайняті, тому мені довелось сісти на шостий, Сергій пішов на шістнадцятий, а брат з другом Степаном розвернулись на дев’ятнадцятому.
Зранку погода була похмурою, дув сильний південно-східний вітер. Через цей вітер на місці де я ловив постійно була висока хвиля, поплавки тонули у ній з антенами, фідерні кінчики постійно згинались через натиск води на жилку. Клювання довго не було, як у мене так і рибалок на сусідніх пірсах. В годині о сьомій на фідер вчепився окунець, потім ще один. На восьмому пірсі чоловік почав тягати карасиків пікером(чи легеньким фідером), кидав на відстань до 15 метрів, за камиш. Нарешті і мені попався карасик, розміром з долоньку. Десь о годині восьмій спрацював спутнік на мастирку і я дістав карася-красеня. Так і клювало – раз в годину, але риба була на ладоньку.
Сусіди почали збиратись додому, я пішов снідати до друзів, заодно взнати як з кльовом там. Як виявилось, ситуація там була аналогічна моїй – зловлено по три рибки. При чому у Сергія у заліку були лише краснопірки. Він також мав клювання на кукурузку, але по класиці жанру обірвав снасть в комишах. Повернувшись назад у мене нічого не змінилось ;(
Почало виглядати сонечко, від «нічогороботи» мене зморило на сон. Незнаю скільки я проспав, але коли проснувся вже було геть жарко, витягнув карасика, який сидів на фідері і побачив, що вудку на якій була кукурузка затягло в комиші, озброївшись підсаком пішов у заплив, але марно – гачок було відірвано.
Минула година чекання на покльовку і я вирішив, що потрібно кардинально щось змінювати. Зібрав усі свої речі, повитягав вудки і пішов до Сергія на пірс. Як виявилось, він непогано тягав карасів. Ловилось у нього лише на фідер, в якості насадки він накручував тісто: манка+мука. Я теж закинув фідера з цією насадкою і отримав клювання. Клювало раз в двадцять хвилин, але непогані карасі. Також ми з Сергієм закинули вудки з кукурузкою поміж комишу. Так і ловили фідерами на тісто до кінця рибалки.
Я закинув спутнік з мастикою під кутом в 45 градусів вліво від пірсу, недалеко від камиша і він постійно приносив по невеликому карасику. На гачках був пінопласт жовтого кольору.
Десь о сьомій вечора я отримав клювання на кукурузку. Поплавець легенько пішов під воду, потім показався назад і легесенько, поступово набираючи хід поплив вліво. Я взяв вудку в руки і натягнув леску. Риба попливла від пірсу, я під натяжкою подавав їй жилку, намагався хоч трохи зупинити, але це нічого не давало – сунуло як паровоз. Раптово жилка провисла, я вибрав снасть, а там обірвано вище грузила. Дуже дивно, я не відчув такої великою натяжки, щоб стався обрив. Можливо це зацепилось за спинний плавник, або карп відкусив леску своїми горловим зубами, хз. Адреналіну отримав купу, руки трусились, що не міг намотати тісто :=). Через півгодини почало активно клювати на фідери, і кожен карась був більше трьохсот грам. Заробив клювання на фідер яке бачить у вісні кожен фідермен: ні з того, ні з сього вудилище з розгону зігнулось на 90 градусів у няпрямі до води! Я взяв у руки і відчув як приємно пре рибина, діставши виявилось, що це карась, вага 720 грамів. Причому, клюнув він на пучок з 10 опаришів. Після нього ще клюнув півкілограмовий карась теж на опариші.
Стало темніти і ми почали збиратись додому..

Сергій зловив 4 кг карасів, мій брат і Степан на двох взяли десь 2 кг некрупних карасиків, плотви і окунців. У них взагалі виявилось некльовне місце.
Взагалі цей день був поганим для всіх рбалок на острові, о годині 12 я обійшов по перимитру всі пірси і у активі рибалок було по три карасі.
Дуже добре, що я змінив місце лову, у Сергія на пірсі хвиль не було(протилежна сторона острову), тому видно було всі покльовки на фідер.Прийшов я туди з одним нормальним карасиком і пригорошньої мілкоти, а додому поїхав з чотирма кілограмами відбірнійшого карася!

 


Коментарі