Бочаниця
3.7(164)

Контакти: +380 (97) 882 82 22охоронець Андрій
Площа водойми: 117.0 Га
Середня глибина: 2.5 м
Максимальна глибина: 3.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 250грн
Ціна за світлу пору доби: 250грн
Примітка по оплаті: 250 грн. з острову, 150 грн. з берегу, 150 грн. за ловлю ч
Умови для відпочинку: Rожне місце для рибалки - це 20-ти метровий пірс. Біля кожного місця на острові є столик з лавками, мангал і смітник. Вночі це діло освітлюється електричними ліхтарями. 50 грн з відпочиваючого, якщо з будиночком, то у його вартість входить пірс, в залежності на скільки місць будиночок (наприклад пірс11 з будиночком на трьох вартує 800 грн), якщо більша кількість людей +50 грн з людини..., робота проводиться, будують пірс, є нові будиночки...
Особливості:
Оновлено: 19 Грудня 2023

Розмір озера: 117 гектарів.
Характер дна: дно замулене, рівномірне.
Глибина: точна інформація відсутня, але за спостереженнями середня глибина недалеко від острову приблизно 2-2.5 метра.
Рослинність водойми: по всьому периметру, окрім північно-західної сторони ставу, росте густий камиш метрів на відстань 25 метрів від берега.
Наявність місць лову: ловити можна з дамби, на відрізку від дамби і до в’їзду на острів і на самому острові. Кожне місце на острові -це окремий пірс, розрахований на 2,3 чи 4 рибалок.
Риболовецький пресинг: рибу постійно виловлюють сітками власники водойми, рибаків завжди багато, пресинг шалений.
Риба: карась і рідко карп. В уловах завжди попадаються окуні, краснопірка і рідше плотва. Також іноді попадаються йоржі, причому досить пристойних розмірів. Карпи: дзеркальні розміром до 1 кг, з лускою від 2 до 4 кг. Піймати карпа в десятку тут вже теж не є рідкістю.
Рекомендовані наживки: опариші, мастирка, кукурудза, манка.
Умови риболовлі: насправді не так все просто, все заплутано й по-різному, ось тут можна почитати чому http://bocanica.wixsite.com/fishing/blank-z1mdi
Умови для відпочинку: вартість відпочину з людини 50 грн, палатку поставити можна, але не біля кожного пірсу.Перевірені місця під палатку це пірси номер 5, 6, 7, 8, 24, 25. Питна вода є в охоронців(вони її завозять каністрами), дрова можна придбати у охоронців(цілий мішок вартує 15 грн), збирати дрова на острові категорично заборонено.
Проїзд: по селу прoкладено чудовий асфальт(клали спецально для президента Польщі Кваснєвского, в його дружини десь поряд поховано батьків), під’їзд до озера хороший.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: 0978828222 – черговий охоронець, Ваня.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: fishing-ua.com, наш форум

Загальна інформація про водойму:

Рибалити можна з берега або з острова. Ціна відповідно 40 або 50 гривень

Став добре обладнаний для відпочинку: на березі стоять мангали і бесідки, на острові біля кожного пірсу є мангал і стіл, вісить ліхтар, який світить цілу ніч. Замовляти місце краще заздалегідь зателефонувавши по вищенаведеному номеру.

Бували дні, коли клювати починало лише після семи ранку, іноді клює гарно всю ніч, а іноді за ніч ні одної польовки нема. Саме на цьому ставку трапляються клювання, коли фідер вигинає в дугу, або вудка пливе в озеро. Були випадки, коли на прикормлене місце замість карасів приходила мілка краснопірка з плотвою і риболовля перетворювалась на муку :(.

При ловлі з острову потрібно обов’язково мати з собою підсак, бо є великий шанс того, що риба зірветься з гачка при піднятті з води. Карасі тут ловляться гарні, від 200 грам і більше. Карпів можна ловити як на спеціалізовані карпові снасті, так і на простий горох чи консервовану кукурудзу. У автора даного допису у 2010 році майже на кожній рибалці були обірвані снасті через карпові покльовки. Карп найчастіше клює на тонку снасть закинути прямо біля пірсу недалечко від камишів, насадка – кукурузка.

stal1n, 21.12.2011

 

Мінуси рибалки в Бочаниці:

 • без попереднього замовлення можна приїхати у вихідний день і не застатити гарного місця для лову;
 • на гарно прикормлене місце може підійти косяк мілкої плотви і зіпсувати рибалку;
 • озеро має периметр десь 6 кілометрів, а ловити з берега можна по береговій лінії лише з північно-західної сторони метрів 170 берегової лінії + плити на дамбі 300 метрів, все інше заросле камишами;
 • половина пірсів на острові не великі, на них мало місця для двох рибалок-фідерменів

Плюси рибалки в Бочаниці:

 • риба хороша, годна!;
 • прекрасна природа: траси поряд немає, людей ходить мало, лише рибалки;
 • можна рибалити вночі і на будь які снасті.

Зовнішня розвідка доповідає

27.04.2011
Як завжди о цій порі року на даній водоймі карасі майже не клюють, а карпи ще сплять
Господарі хотіли знизити оплату в цьому році, але передумали. Тому що провели зариблення восени, було запущено:

 • 700 кілограм двухрічного білого амура;
 • 300 кілограм двухрічного товстолоба;
 • 1500 кілограм двухрічного карпа(лускатого);
 • 300 кілограм, однорічних карасів схрещений з карпом.

також отримано підтвердження інформації, що в ставку проживає велика кількість судака.

21.03.2012
В ставок запущено 4 тони риби. Зроблено два нові пірси, а пірс №0 значно переробили, тепер там ще більше місця, навіть можна ставити палатку.

05.07.2012
Карась ловиться погано, зате добре ловиться краснопірка(середній розмір понад 100 грам) та така ж велика плотва. Часто попадаються маленькі карпенята в двісті грам. Прохання свідомим рибалкам: відпускайте їх! Це ж ваші майбутні трофеї.

01.05.2013
Ціни підвищили на 20 грн. Тепер з берегу – 60 гр, з острову 80. Охоронець Руслан аргументував це тим, що поремонтували багато пірсів, і з електрикою порядок навели, а ще запустили малька.

25.07.2015
Ваня десь подівся. Кльову взагалі немає, вбахали в прикормочну програму сотні гривень на найкращому пірсі і за добу спіймали на 7 людей аж три карася, з яких лише один заліковий. Де риба?

08.09.2018
8 вересня, в озері села Бочаниця Гощанського району виявлено мертве тіло 32-річного жителя міста Рівне. Тіло піднято на поверхню водолазами Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах, - повідомляє прес-служба ДСНС області.


Коментарі