Голубі озера, 13.06.2010

Місце риболовлі: Голубі озера

Початок риболовлі: черв. 13, 2010 00:00

Кінець риболовлі: черв. 13, 2010 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Верховодка
Червонопірка
Плітка

В неділю відпочивав на Голубих озерах. Зупинились на другому озері (там менше людей ніж на першому і є гарні місця для відпочинку).

Як тільки приїхали, я взяв вудку і пішов ловити рибу. Клювала верховодка, краснопірка, плотва, під берегом окунь ганяв малька. Ловив на поплавчанку на мастирку (горох + манка), хліб та манку. Зловив 20 рибин (деякі були дуже великого розміру! аж на лодоню :-) ) та пішов відпочивати. Минулого року пробував ловити на фідера та спутнік ("соску") - безрезультатно. Дно встелене водоростями та мулом, тому донні снасті не ефективні. Пробував також ловити спінінгом. Перепробував все залізо, силікон та воблери, результат - повний нуль. Саме найкраще ловити на пляжі на поплавчанку (коли народу нема) зайшовши у воду по пояс, там завжди багато риби збирається. В минулому році я з батьком зловили по щучці (шнурку) на мастирку :hi_hi_hi: мабудь саме ганяла малька біля наших гачків.
Також минулого року був ще один цікавий випадок. Після ранкової ловлі я залишив садок з рибою у воді (відніс на метра 2 у воду і занурив його щоб ніхто його не "свіснув" :) ), а сам пішов купатись. Клоли повернувся, побачив, що щука (приблизно 1кг) втупилася мордою в садок і "завісла" :) . Побачивши це, я взяв спінінг і почав кидати біля неї блешні та воблери але вони її не цікавили. Після декількох хвилин полоскання приманок вона втекла((
P.S. місцеві часто ставлять сітки під камишами на протилежном у березі від в*їзду

На голубі озера краще їхати на відпочинок ніж на рибалку!!! Риба є (та небагато) але маленька, а щука - це рідкість!

[SanDerS]


Коментарі