Голубі озера
3.9(15)

Площа водойми: 30.0 Га
Середня глибина: 3.0 м
Максимальна глибина: 8.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Умови для відпочинку: Озера знаходяться біля с.Стригани, питну воду, молоко, магазини з продуктами, без проблем можна знайти. Одразу ж біля села є декілька платних бесідок, столиків під накриттям, де можна відпочити. По всьому периметру озера можна відпочивати з палатками. По дрова треба ходити далеко в ліс, і важко знайти, так як усе вимели відпочиваючі.
Особливості:
Оновлено: 25 Грудня 2019

Заповідник “Голубі озера” в складі декілька водойм.

Прозора, і чиста вода. Багато перепадів глибин, так як це кар`єри з яких колись вимивали пісок. Глибини в середньому в районі 3м. Максимальні 6-8м. Але це треба перевірити.

Голубими ці водойми були названі по причині кольору ґрунту. Справа в тім, що ці озера рукотворні. Під час булівельних робіт на станції вібувалось вибирання будматеріалів. Коли будівництво закінчилось, в цих місцях кар'єрів і утворились озера. Деякий час доступ до цих місць був геть закритим. В радянський час... секретність та інші причини. Але з часом все змінилось. 

Краса озер тьмяніє з часом. Водойми почали заростати комишем. Вода з голубенької перетворюється на зеленовату. З кожним роком озера все більше заростають водоростями.


Чудове місце для відпочинку з наметами. Літом дуже багато відпочиваючих.
Є хороші линки та краснопірка. Окунь та щука, я ловив окуні 900гр. та щуку 1кг. В середньму щучки 500гр. та окунці 200-300гр. За словами місцевих є окуні більше 1.5кг, та щуки більше 5кг.

Але скільки штук там їх лишилось невідомо. Вистачає браконьєрів з сітками та електровудками.


Коментарі