Хрінники, 15.07.2011

Місце риболовлі: Хрінники

Початок риболовлі: лип. 15, 2011 20:30

Кінець риболовлі: лип. 17, 2011 15:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
ПліткаПерловка
ЛящГорох
ВерховодкаПшениця

Привіт усім. Трошки запізнілий звіт. В минулі вихідні відпочивав компанією на водосховищі.

Взяв "арсенал" вудок і спін та дві махові вудки. В спінінг не впирався хоч і давно мріяв там порибалити, саме ним. (Ну не моє це НЕ МОЄ, і воби, і блешні, і спін, усе є, а риби немає).

Відпочивали на базі "Динамо". Прибули в пятницю вечером приблизно о 20.30, їздив з дружиною та друзями. Хлопці взяли лодку ще того вечера пятниці і попливли, мені довелось залишитись на березі і не пошкодував, бо хлопці нічого не піймали. Далі колеги повернулись, культурна програмка: шпикачки, море пива, бутери, спілкування...КОМАРІ. СУПЕРРР.....

В суботу ранок підйом, вирішив випливти з хлопцями на хижака, але погода внесла свої корективи, хоча думаю не вона завадила порибалити нормально мені на спін, і до цього обірвав дві вертухі, і два шмати гуми. Далі мені накрутило бороду на катухі, я остаточно "ПСІХАНУВ" і хлопці скинули мене на берег.

Взяв махову вудку і на понтон біля бази, наживка перловка, пшеничка парена, мастирка. В улові мірна плотва, підлящик, верховода.

Гарних риб не траплялось, прикормка була "саляпінка" змішана з "Фіш дрім універсал". Хмари закрутило і повалив дощ, хлопці лодкою повернулись без улова. На уху я піймав. Юшку вечером зварив, вийшла на славу. В неділю вранці підйом на лодці відразу вирішив не пливти, а взяв курс на мирну рибку. І скажу що не даремно. В 4.30 був на понтоні, краса: туман, схід сонця, поплавок, рибка..... КАЙФ....Піймав пару гарних підлящиків на перловку і пару гарних плоток на горох. Відпочинок думаю вдався. Рибалив в Хрінниках вперше і сподіваюсь не останній раз. Усім НІ хвоста ні луски !!!

Пи. СИ. Браки і там почувають себе добре, навіть чудово, торгують лящами і линками прямо на базі. Ехх нема в мене автомата.....

[Vetal]


Коментарі