Ліспгосзагівський став

Місце риболовлі: Пісків

Початок риболовлі: серп. 18, 2009 00:00

Кінець риболовлі: серп. 19, 2009 00:00

Тип риболовлі: Флет-Метод, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий0.4001
Короп6.0003

З 15 на 16 серпня знову поїхали на Ліспгосзагівський став із думкою знайти пристойного коропця.
Погода радувала: тепло вдень, прохолодно вночі, вітер, правда, був пристойний і від того берега, де ми сиділи. А так - то просто чудові серпневі деньки, все йшло до того, що карп оцінить цей чудовий момент і почне жировку на зиму.
Але не так сталося, як гадалося. На 3-х поставили 10 снастей по 1-му гачку. 8 донок і два фідери. Насадка - молода варена кукурудза, парена пшениця, варений горох, пеловка. Прикормка проста на основі розпареної макухи та покупної Фішки фідер + те, на що ловили. Донки - по типу The Method (шар прикормки + насадка без попередньої загодівлі вручну).
Зразу ж по приїзді відмітив нехороший момент - вода впала ще на 15 сантиметрів. :evil: Візуально карпики скидалися посередині водойми і біля камишового острова метрів за 150 - 200 від берегів.
Поки донки мовчали, почали ловити на фідери. Дрібна краснопірка із азартом атакувала будь-яку насадку, навіть жорстка кукурудза не лишалася без уваги. І лише горох ігнорувала, правда, як і карпики. Кльову не було до вечора. Ввечері (після 17-00) було виловлено 4-ри карпики десь на пів-кіло на горох і вночі взяв пристойний карась на той же горох. Вночі ночували у палатці, так виспатися не вдалося - затероризували ондатри. Ганяли коло палатки, прогризли садок і рибу, пройшлися по всіх речах своїми брудними від торфу лапками, у сусідів покрали мастирку разом із пакетами, одним словом, то була ніч кошмарів. :lol:
Вдень - зовсім слабенько: всього пару покльовок стандартного коропця. Кльов був значно слабшим, чим попереднього разу.
Але погода була чудова, відпочили класно, набралися нових вражень.

[Юра]


Коментарі