Пісків
3.2(16)

Площа водойми: 134.0 Га
Середня глибина: 1.0 м
Максимальна глибина: 2.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Примітка по оплаті: Місцеві рибалки скидуються на зариблення, можуть попросити це зробити і в приїжджих. Річний внесок 200 грн.
Особливості:
Оновлено: 02 Травня 2020

Розмір озера: два величезні ставки, один десь гектар на 60, другий десь на 35.

Характер дна: дно дуже мулисте.

Глибина: до двох метрів.

Рослинність водойми: 

Наявність місць лову: місць вистачить для всіх.

Риболовецький пресинг: невідомий.

Риба: карасі й щуки. Місцеві зариблювали в 2017 коропцем

Рекомендовані наживки: ???

Умови риболовлі: місцеві рибалки скидуються на зариблення, можуть попросити це зробити і в приїжджих. Щорічний внесно лише 200 грн - так сказав охоронець, який до мене під'їзджав. Фактично це річний "добровільний" внесок, який використовується для контролю за браками, хоч і невеликого, але зариблення, облагородження водойми  та ін... Можна здавати і більше коштів, якщо ж таке бажання))

Проїзд: з Рівного якщо їхати в Сарненському напрямку: проїзджай Костопіль і через 5км зліва буде зупинка с.Рокитно, повертай ліворуч по дорозі і прямуй по сошейці на Пісків (ще 5км). На виїзді з с.Пісків у Марянівському напрямку через 500м буде два великі ставки.

Контакти: відсутні

Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: 

Загальна інформація:

Ці водойми знаю ще з малих літ. Ще при союзі водойма зліва була колгоспною, де завжди були сторожи і риби було незліченна кількість. Найважчий рік був десь у 90 коли сталася задуха і здихлячу рибу з ставка вивозили машинами ( в основному карп 2-12кг). Після того риби вже такої кількості немогли зарибити, а коли розпався СРСР водойма перейшла в безхозну. Масса браконьєрів з сітками, електроловами вичавлювали все що ворушилось. Лише буквально минулого року 2017 місцеві хлопці- атовці взяли став під свою опіку: заборонили ловлю сітками, рибалку з човна та електролови і водойма почала оживати. Завдяки благодійним внескам рибаків  запустили чимало карпа, почав нормально нереститись карась навіть лебеді перестали боятись людей.Одним словом почалося відновлення водойми.

    Що до ставка, що справа, то він з давніх даве був лісхозним. Там також було багато риби, але рибачить можна було лише з дозволу вищого керівництва. Зараз ставок також став безхозним. У позаминулому 2016р там майже висохла вся вода, рибу вичерпали хто чим, але  в 17р вода знову набралась ще й риби розвелось чимало і зараз

Товариства як такого нема, але весною хлопці збирають одноразову допомогу на зариблення водойми. У минулому році запустили близько 300кг карпа.

Є ще ось така інфа аж з 2008 року:
За Костополем 7 км. в сторону Сарн, поворот налево возле указателя на Ракитное.
Там несколько больших водоемов. Когда-то ловил на левом от дороги (бывшие торфоразработки). Он окружен довольно широкой канавой. Рыбалка была платной, но недорогой. Ловились не слишком активно, но довольно-таки крупные караси на закидушки на мастырку. На червя доставал мелкий окушек. Глубины чуть более метра. Берег песчаный, но дно сильно заилено, причем ил очень жидкий. В канаве просто кишило всякой разной мелочи, много вьюна.
Водоемы справа от дороги очень привлекательные, но по-моему, они запретные.
Сведения 2-3-4 годичной давности. Кто знает состояние дел на сегодня, уточните ситуацию.
водойма зліва (колхозний) 36га зараз безхозний, на ньому зараз можна проводити змагання хто більше зловить хвостів, по розмовам умудрялись карасиків за 5 годин 400шт (правда яких),
а справа також торфорозробна водойма орієнтовно 30 га (лісгоспний), з весни по розмовам клював активно хороший карась і попадались карпикі, ловля напевне по дозволах я так розумію.
взагалі місце хороше, полюбому на УХУ можна зловити риби, головне марлю взяти на рибу
2009 рік:
Був недавно на лісгоспзагівському ставку. Ловити можна лише через усну домовленість з лісничим. Тесть організував рибалку.
Погодка спочатку була прекрасна: пасмурно, тепло, час від часу легенький дощик , Пд вітер. А ввечері почалася страшна гроза і лише після 9-00 наступного ранку змогли вилізти з палатки.
Вода в водоймі впала, сама водойма дуже мілка, рослинності майже немає - певно, багато амура, видно, як вискакує. Вода не цвіте. Карп є, але, як кажуть місцеві, вже з місяць "не ловиться". Окремі досить крупні екземпляри вискакували, але на пристойній віддалі від берега і по ходу затопленої канави, туди мої снасті не достануть.
Ловили на The Method, власну конструкцію донки з кормушкою, фідер, супутники. Із насадок: опариш, горох, кукурудза, мастирка.
Під час перевірки дна помітив кілька місць чи то з рослинністю, чи то з згнившими коряжками на краю замуленої канави. Туди й вирішив закидати.
Не дивлячись на прекрасну погоду ввечері перед грозою кльов був слабенький, на фідер задовбувала краснопірка, на супутник - також, на донки на кукурузку та на фідер на опариша під вечір зловилося кілька карпиків, взяли на уху.
На наступний день в обід почався нормальний кльов карпика, але екземпляри - до пів-кіло . Приходилося відпускати. Правда, на фоні місцевих, які карпа вже давно не ловлять, 20 карпових покльовок - результат для мене непоганий. Брав карпик, якого запустили позаторік. Крупного небагато і він ходить за метрів 200 від берега. На супутник попався лише один карасик, один линочок і просто хмара краснопірки, уха з якої ммммммм... - просто чудова.
На сусідньому ставку, тому, що колгоспний, бере карасик менше долоньки.

З 15 на 16 серпня знову поїхали на Ліспгосзагівський став із думкою знайти пристойного коропця.
Погода радувала: тепло вдень, прохолодно вночі, вітер, правда, був пристойний і від того берега, де ми сиділи. А так - то просто чудові серпневі деньки, все йшло до того, що карп оцінить цей чудовий момент і почне жировку на зиму.
Але не так сталося, як гадалося. На 3-х поставили 10 снастей по 1-му гачку. 8 донок і два фідери. Насадка - молода варена кукурудза, парена пшениця, варений горох, пеловка. Прикормка проста на основі розпареної макухи та покупної Фішки фідер + те, на що ловили. Донки - по типу The Method (шар прикормки + насадка без попередньої загодівлі вручну).
Зразу ж по приїзді відмітив нехороший момент - вода впала ще на 15 сантиметрів. Візуально карпики скидалися посередині водойми і біля камишового острова метрів за 150 - 200 від берегів.
Поки донки мовчали, почали ловити на фідери. Дрібна краснопірка із азартом атакувала будь-яку насадку, навіть жорстка кукурудза не лишалася без уваги. І лише горох ігнорувала, правда, як і карпики. Кльову не було до вечора. Ввечері (після 17-00) було виловлено 4-ри карпики десь на пів-кіло на горох і вночі взяв пристойний карась на той же горох. Вночі ночували у палатці, так виспатися не вдалося - затероризували ондатри. Ганяли коло палатки, прогризли садок і рибу, пройшлися по всіх речах своїми брудними від торфу лапками, у сусідів покрали мастирку разом із пакетами, одним словом, то була ніч кошмарів.
Вдень - зовсім слабенько: всього пару покльовок стандартного коропця. Кльов був значно слабшим, чим попереднього разу.
Але погода була чудова, відпочили класно, набралися нових вражень.

Зовнішня розвідка доповідає

01.03.2018
У минулому році запустили близько 300кг карпа.


Коментарі