Торічні коропчуки

Місце риболовлі: Пісків

Початок риболовлі: лип. 15, 2009 00:00

Кінець риболовлі: лип. 15, 2009 00:00

Тип риболовлі: Флет-Метод

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Червонопірка50
Лин1
Карась сріблястий1
Короп5.00015Горох, Кукурудза, Мастирка

Був недавно на лісгоспзагівському ставку. Ловити можна лише через усну домовленість з лісничим. Тесть організував рибалку.

Погодка спочатку була прекрасна: пасмурно, тепло, час від часу легенький дощик , Пд вітер. А ввечері почалася страшна гроза і лише після 9-00 наступного ранку змогли вилізти з палатки.

Вода в водоймі впала, сама водойма дуже мілка, рослинності майже немає - певно, багато амура, видно, як вискакує. Вода не цвіте. Карп є, але, як кажуть місцеві, вже з місяць "не ловиться". Окремі досить крупні екземпляри вискакували, але на пристойній віддалі від берега і по ходу затопленої канави, туди мої снасті не достануть.

Ловили на The Method, власну конструкцію донки з кормушкою, фідер, супутники. Із насадок: опариш, горох, кукурудза, мастирка.

Під час перевірки дна помітив кілька місць чи то з рослинністю, чи то з згнившими коряжками на краю замуленої канави. Туди й вирішив закидати.

Не дивлячись на прекрасну погоду ввечері перед грозою кльов був слабенький, на фідер задовбувала краснопірка, на супутник - також, на донки на кукурузку та на фідер на опариша під вечір зловилося кілька карпиків, взяли на уху.

На наступний день в обід почався нормальний кльов карпика, але екземпляри - до пів-кіло :cry: . Приходилося відпускати. Правда, на фоні місцевих, які карпа вже давно не ловлять, 20 карпових покльовок - результат для мене непоганий. Брав карпик, якого запустили позаторік. Крупного небагато і він ходить за метрів 200 від берега. На супутник попався лише один карасик, один линочок і просто хмара краснопірки, уха з якої ммммммм... - просто чудова.

На сусідньому ставку, тому, що колгоспний, бере карасик менше долоньки.

[Юра]


Коментарі