Млинів, 26.07.2014

Місце риболовлі: Млинів

Початок риболовлі: лип. 26, 2014 04:00

Кінець риболовлі: лип. 27, 2014 09:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка5Пшениця
Верховодка20

Усім привіт, нарешті добрався до озера і зміг порибалити, хоч і не довго проте воду і рибу побачив, схід сонця зустрів уже не даремно провів відпочинок.

Виїзд вийшов спонтанним і більше сімейним, аніж рибацьким. Зателефонував товариш і запросив до себе в гості до батька у Млинів, виїзд планували швидко, наживку мав лише опариша і батько запарив мені коронної Млинівської наживки пареної пшениці, прикормка Трапер Фідер Динаміт, о 20 стартували з міста, 21 прибули в Млинів. Розклали речі, вклали дітей спати, повечеряли (по 100 за зустріч), о 4 вирішили стартувати, але товариш встати не зумів, а я так вже хотів порибалити що побрів до озера (сповнений приємними риболовними спогадами мого дитинства).

Знайшов кладку як не дивно вони всі були вільні, закормив закинув фідер на опариш та поплавчанку на пшеничку почав чекати, 10 хв пройшло і підлящик грамів так на 30-50 є, ну думаю зараз почнеться... А ні не тут то було, плотва вперто не хотіла клювати лише влітали ці дрібні кістляві шматки "фанери" підлящики, яких я відразу відпускав у рідну стихію. Просидів до 9 ранку і вирішив закінчувати рибалку і йти допомагати компанії збиратись на пляж та забавляти дітлахів.

Результат рибалки 5 плоток (яких таки вимучив), і два десятки верховодки, що пішла пектись на решітку (за моїм власним рецептом).

Вода була дуже теплою, верховода смачною, сонечко приємним, але рибалки там немає... Усім хай рве...

ПИСи рибалив 25 та 26 липня.Фото не робив бо всю апаратуру лишили вдома.

[Vetal]


Коментарі