Гориньгрод та його коропи

Місце риболовлі: Гориньград

Початок риболовлі: вер. 09, 2011 00:00

Кінець риболовлі: вер. 12, 2011 00:00

Тип риболовлі: Карпфішинг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп
Короп дзеркальний

Гориньград. 2011 рік 9-12 червня

Виїзд РКК та друзів на карпову сесію.

П’ятниця.
Виїзд з Рівного на повністю завантажениму авто. Вже на підїзді до с. Котів, помічаємо з Кузьмою хмару…ні то була не хмара – повністю закрите небо попереду чимось чорним. І тут розпочалася швидка їзда по всім зайомій дорозі – хто швидше, ми чи хмара. Першими були ми, але невстигли поставити палатку, довелося годину перечекати зливу. Далі швидке переміщення з машини в палатку. Дощ-закидання кума-дощ менший-закидаюсь я. Вже коли майже не було дощу, вирішили закормитися. Вже майже сіро на дворі та приїзжає Николай. Ми ще колдуємо над палками, а Коля тільки починає приготування для закидання та годування.
Далі була вечеря, смішні історії та прийшов сон.

Субота.
На 06:00 заведений будильник. Близько 06:30 в мене паровоз, але за декілька секунд короп сходить. Нажаль…Але чуємо з кумом знайомі звуки з Коліного боку – Ігорка підсікає та виймає карася який клюнув на два бойли від Динаміту. Вирішили розбудити Колю, щоб займався своїм карасем. Готуємо повідки для перекидання…
09:00 стоїмо поблизу мангалу, травимо байки та передвкушаємо поїдання стейків. Чую шалений трескіт з боку род-пода Кузьми. Секунда та Ігор вже виважує красеня. Була попередня домовленість про розпивання шаніка після першого карпа. Короп на березі, розкорковується пляшка і писк сигналки в мене – ще один короп на березі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Аналізуємо ситуацію – короп ведеться на жовті “шляпки”. Перекидаємося, снідаємо та вже об 11:30 Ігора гукає Коля – знову клювання на палку де замокший сигналізатор – трескіт – підсікання та виважування. Десь близько полудня в мене незасікання…схід.
По обіді приїздить наш товариш – Балтіка з сином. Споглядаємо на його обновочку від Traper – величезна палатка. Розповідаємо йому, що як куди та для чого. Але короп мовчить. Ближче до вечора побачили як посеред водойми короп ставав на хвіст. Знову вечеряємо та шалене клювання в Балтіки, недовго тривала боротьба – схід. На цій сумній ноті вкладаємося по наметам…
Неділя.

 

 

 

 

 

 

Знову будильник на 06:00. Просипаюсь та очікую на паровоз…06:36 – пищить – вилітаю – у водичці прохолодно, але адреналін все перекриває. Єєєє, в підсаці.

На секретну зброю, вже радує. Але чому мовчить друга палка з такою наживкою? Не проходить і 20хв. та на неї клювання! Підсікаю – незасікся…
Близько 09:00 знову чекаємо…Знову писк на “секретну” – виважування – підсак – на березі.
11:00 знову спрацьовує секретна комбінація та короп на березі. Та близько 13:00 Кузьма бере красеня на 8,8кг.
Вже по обіді приїздить Віктор, за ним прибувають “СаЮр”, потім приїздять ще мої знайомі. І вже 24 карпових прута у воді. Ввечері та вночі жодного клювання.
Понеділок.
Будильник, ну як завжди на 06:00
Проснувся, валяюся…чую Ігоря пейджер показує спрацювання 2ої палки. Ну, думаю, Кузьма щось налаштовує…проходить декілька хвилин і з’являється Кузьма з словами: – Пішли рибу важити!


Прикол! Зважуємо та чуємо якусь біганину в СаЮр_ів – підходимо та Юра бере в підсак красеня.


Ось і вся розповідь. Дуже радує те що короп гарно відгукується на бойли. Причому його смаки мало змінилися з минулого року

Гориньград ось відео.


Коментарі