Гориньград
3.5(61)

Площа водойми: 25.0 Га
Середня глибина: 2.0 м
Максимальна глибина: 3.0 м
Умови риболовлі: Заборонено
Примітка по оплаті: з 2018 року риболовля заборонена
Умови для відпочинку: Рибалиш як в полі. Ні тобі туалету, ні місць облаштованих. Тінька теж немає. Дрова можна взяти біля будинку охорони.
Особливості:
Оновлено: 22 Листопада 2019

Місцева назва — Гориньгрод.
Характер дна: дно замулене.
Глибина: глибини до 3-х метрів, на дні ставу є декілька ям.
Рослинність водойми: майже весь периметр водойми вільний від рослинності.
Наявність місць лову: розмічених секторами місць для лову риби не має.
Риболовецький пресинг: риба рибалками виловлюється постійно, браконьєрів помічено не було, але за те самі ж охоронці чи то господарі ставлять сітки.
Рекомендовані наживки: мастирка, горох варений, консервована кукурузка, опариші, бойли.
Умови для відпочинку: палатку поставити можна по всьому периметру водойми, питна вода відсутня, інформації про дрова немає, але за чутками ставок знаходиться посеред поля, то дров там мало.
Проїзд: проїзд до ставка хороший лише через с. Шубків.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: 097 359 69 71 Віктор. (098)857-50-08 Шановні відвідувачі сайту, якщо у вас є контактний телефон – поділіться, будь ласка!
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: наш форум, forum.fishing-ua.com.
Загальна інформація про водойму:
Став спускали востаннє в проміжку 2000-2005. А далі почались проблеми з дамбою, і почали в низ дамби кидати мішки з цементом та каміння. Цим власники наробили своїм наступникам гемору.

Забороняється рибалити на рєзінки, рибалити з човна, заносити приманки вплав. Є цікаве правило на водоймі – короп понад 3кг. обов’язково відпускається і рибалка в нагороду отримує безкоштовну риболовлю наступного разу. Рибалити вночі теж забороняється, вудки мають бути вийнятими на берег. Вночі дозволяється рибалити тільки спортсменам-карпятникам.
Найбільший виловлений короп в 2009р. заважив понад 12 кг., відпущений назад у водойму. Карась добре відгукується на опариша та мастирку. Коропа легко звабити на бойли та горох. У зв’язку з тим, що водойму можна поділити умовно на дві частини(міляк та більш глибша частина), рибу тяжко знайти при різкій зміні погоди. Найкращі місця на коропа – поблизу дамби(під деревами), та навпроти будиночка охорони(на протилежному березі).Активність коропа припадає на перші тижні червня і непогано ловиться протягом всього літа. З середини серпня можна впполювати коропів понад 10кг. І вже на початку вересня зловити коропа дуже тяжко.

Рибалка на хижу рибу

У водоймі вистачає спортивно окуня, і хто вміє, то може натягати його за світловий день досхочу.

Зовнішня розвідка доповідає

22.02.2011
Я проживаю у гориньграді вже 7 років, рибу в ставок не запускають, а та що є виловлюють сітками. Великої риби там нема. Зловити можна маленьких карасіків і окунців якщо повезе. А от місце для відпочинку там класне. Хто хоче просто відпочити я рекомендую.
Я бачив що робилося цієї зими… рибу бомбили, виносили мішками і продавали по селі. © Володимир, 22 лютого, 2011

Хлопцями з Рівненського Карпового Клубу було доведено, що велика риба на ставку є, і клює непогано. Крім здоровенних карпів на бойли клював навіть чималий карась.
Трішки фоток:

01.07.2015
Рибу витягують сітками

14.06.2016
Гориньград будуть спускати на осінь

23.05.2018
Запустили 7 тон коропа та товстолоба. Чи дозволятимуть рибалку - невідомо. Риба нереститься активно. Ставок заріс очеретом . Чому туди всі амура жлоблять? Як на мене, то не для рибалки там все роблять... Сторож ще розповів про коропа на 28 кг. Зловлений там де і всі поросята. В сітки брали і за 20. Але каже, що всіх поросят випускали назад. Взагалі планується трофейна рибалка, можливо навіть за принципом "спіймав-відпусти". В цьому році ще 100% ловити не можна буде. Можливо з наступного літа, а може і ні. На разі облагороджують територію.

28.10.2019
Водойму спущено. © Сергій Оришняк


Коментарі