На кірпічному в полі

Місце риболовлі: Цегляний с.Омеляна

Початок риболовлі: трав. 06, 2013 17:30

Кінець риболовлі: трав. 06, 2013 20:30

Тип риболовлі: Поплавок

Здоровенькі бУли, панове рибалки.
Черговий звіт - з водойми яку називають місцеві "на кірпічному", знаходиться він у полі, перпендикулярно від ресторанного комплексу "Хутір".
Тут:
ЗображенняЗображення
Прийшовши додому з роботи о 17:10 бігом збираюсь, заправляю "Ракель" - і в дорогу.
На фото: 1) Траса на Львів, за "Софією", розв"язка, 2) Сам ставок. Дорога через поле, взагалі непогана, якщо їхати веліком, якщо на авто - то після дощу боюсь там загрузнете. Можна їхати і через село, по асфальтовій, але трішки довже, повертати тоді треба одразу за "Софією" на право.
Ставок є безкоштовним. За розмірами не великий. Як на фото:
ЗображенняЗображення
Береги: з одного боку більш обривисті, як тут
ЗображенняЗображення
З іншого рівненькі, і близько вода. Протилежний бік в комиші і підтоплений, звідти не ловлять
ЗображенняЗображення
Коли приїхав, була вже 17:30. На ставку сидів один чолов"яга. Який закинувсь на три поплавчанки. Усі на черв"я. Я, оскільки усе робилось поспіхом, прихватив з собою тільки перловку і мастирку. По дорозі до ставу, об"їжджаєш сміттєзвалище......печальна картина :facepalm: Загалом на ставку дуже приємно. Тихенько. Дуже багато співає пташок, усі різноманітні. Рілекс від того чималий, хто розуміє про що я.
Сідаю я в місті, де на першому фото червона крапка на ставку. Відзначу, що глибини там ще ті.....під берегом майже одразу 2-2,5 м. Далі думаю ще більше. Відзначу те, що дно з того боку де я сидів має значні перекати і дуже різкі....закидаєш попалавок наче в одне і те ж місце - і глибини різні....чуть десь відведеш в сторону поплавочка - і глибину доводиться виставляти вверх або вниз...або підтягувати поплавка. При чому перепади серйозні.
Закинувсь - чекаю. Тишина.....в сусіда також. Дрібноти - тьма.... Поплавка мучать, б"ють, про те не клює.
Просидівши так до 19:00 у мене була лише одна нереалізована покльовка. Але щось дрібне. Бо навіть не засіклось. І все....Десь біля 20-ї приїжджає пацанва на веліках, і справого боку від того чолов"яги, де бобри утворили дамбу, почали витягувати ..........сітку :facepalm: :-( Тепер стало усе на свої місця як кажуть. Риби було не багато в сітці, 25 штук. Точність гарантована - бо рахували усі в голос. В основному карасі. На долоню. Зауваження вирішив не робити - оскільки враховуючи те, що місцевий сидів і їм ніц не сказав, та й судячи по культурі розмовної речі даних підлітків - зрозумів що робити то немає сенсу. Не поймуть :(
З етичних міркувань чолов"ягу на фото затер, а тих малолітніх браків таки сфоткав. Якщо їхні батьки чи знайомі читають наш форум - нехай їм буде соромно :-( Якщо в них ще лишилась така штука як совість :facepalm:
ЗображенняЗображення
P.S. Місце, де стояла сітка, на першому фото відзначив яскраво-зеленою крапкою.
Ось наче й усе.

[ehnaton]


Коментарі