Цегляний с.Омеляна
2.0(1)

Середня глибина: 2.0 м
Максимальна глибина: 4.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Особливості:
Оновлено: 18 Вересня 2017


Дорога через поле, взагалі непогана, якщо їхати веліком, якщо на авто – то після дощу боюсь там загрузнете. Можна їхати і через село, по асфальтовій, але трішки довже, повертати тоді треба одразу за “Софією” на право.
Ставок є безкоштовним. За розмірами не великий. Як на фото:
Зображення
Береги: з одного боку більш обривисті, як тут
Зображення
З іншого рівненькі, і близько вода. Протилежний бік в комиші і підтоплений, звідти не ловлять
Зображення
Коли приїхав, була вже 17:30. На ставку сидів один чолов”яга. Який закинувсь на три поплавчанки. Усі на черв”я. Я, оскільки усе робилось поспіхом, прихватив з собою тільки перловку і мастирку. По дорозі до ставу, об”їжджаєш сміттєзвалище……печальна картина :facepalm: Загалом на ставку дуже приємно. Тихенько. Дуже багато співає пташок, усі різноманітні. Рілекс від того чималий, хто розуміє про що я.
Сідаю я в місті, де на першому фото червона крапка на ставку. Відзначу, що глибини там ще ті…..під берегом майже одразу 2-2,5 м. Далі думаю ще більше. Відзначу те, що дно з того боку де я сидів має значні перекати і дуже різкі….закидаєш попалавок наче в одне і те ж місце – і глибини різні….чуть десь відведеш в сторону поплавочка – і глибину доводиться виставляти вверх або вниз…або підтягувати поплавка. При чому перепади серйозні.
Закинувсь – чекаю. Тишина…..в сусіда також. Дрібноти – тьма…. Поплавка мучать, б”ють, про те не клює.
Просидівши так до 19:00 у мене була лише одна нереалізована покльовка. Але щось дрібне. Бо навіть не засіклось. І все….Десь біля 20-ї приїжджає пацанва на веліках, і справого боку від того чолов”яги, де бобри утворили дамбу, почали витягувати ……….сітку :facepalm: :-( Тепер стало усе на свої місця як кажуть. Риби було не багато в сітці, 25 штук. Точність гарантована – бо рахували усі в голос. В основному карасі. На долоню. Зауваження вирішив не робити – оскільки враховуючи те, що місцевий сидів і їм ніц не сказав, та й судячи по культурі розмовної речі даних підлітків – зрозумів що робити то немає сенсу. Не поймуть 🙁
З етичних міркувань чолов”ягу на фото затер, а тих малолітніх браків таки сфоткав. Якщо їхні батьки чи знайомі читають наш форум – нехай їм буде соромно :-( Якщо в них ще лишилась така штука як совість :facepalm:

ehnaton, 06.05.2013

почитати про цю водойму: у нас на форумі.


Коментарі