Лисин, 12.11.2011

Місце риболовлі: Стир, с.Лисин

Початок риболовлі: лист. 12, 2011 08:30

Кінець риболовлі: лист. 12, 2011 11:00

Тип риболовлі: Спінінг


Компаньйони: відсутні.
Погода: холодно, температура близько нуля, або трішки вище. Небо затягнуте сірими хамарами, доволі неприємний морозний північно-східний вітер.
Рівень води: сильно нижчий норми.
Час ловлі: 08:30 до 11:00
Місце: річка Стир в районі сіл Лисин, Вичавки, Лопавше.
Зловлено: нічого.
Наживка: віброхвост хамелеон, мегабас сірого кольору з бльостками зелений хвостик.
Прикормка: відсутня, це ж спінінгова ловля.
Снасті: спінінг.

Приїхали в село садити дерева в садку і прибирати територію, звичайно не обійшлося без рибалки 🙂

О сьомій ранку все ще було темно, тому я добряче поснідав гаряченьким супчиком і аж тоді пішов в бій. Спочатку холоду не відчувалось, хоча весь “берег”, так місцеві називають величезний луг в якому зміюкою тече річка, був вкритий інієм. Аж вже біля річки стало ясно – кінець сезону відкритої води на носі. Ще коли ходив туди-сюди і активно махав спінінгом, то було терпимо. Але варто зумпинитись на пару хвилин на одному місці, як вітер починає продувати всю одежу і виганяє всі шпари з рук.

 

Попід бережком вода вже в деяких місцях була схопленою кригою. Всі маленькі стариці й калюжі позамерзали вщент. Берег понад самою кромкою річки на якому влітку я постійно ковзав по багнюці, тепер став твердючим як бетон. Аж ходити в деяких місцях було незручно через закам’янілі нерівності і виступи

 

Жодного удару хижака по поверхні я не побачив. Ніякої активності риби не було взагалі. Лише біля місця втоку джерела в Стир плавали мальки риб. Все. Таке враження, що ріка мертва.

 

За весь час ловлі я не бачив жодного виходу риби, не відчув ні одного удару. Не було покльовок взагалі. До речі ніодного рибака я теж не бачив, мабуть кінець сезону вже.

Цікавий момент: якщо я переставав крутити ручку катушки, то кільця спінінгу замерзали водою повністю за півхвилини-хвилину. І вже доводилось відігрівати ту кригу і старатись нічого не пошкодити. Лесовкладач на катушці був постійно в льоді, вкінці я вже запарився його очіщати від криги, тому ловив так.

 

Добряче змерзнувши та находившись по безлюдних не гарних пустих місцях я поплентався на базу. Благо там було купа роботи, так що надалі було тепло.


Коментарі