Закриття спінінгового сезону

Місце риболовлі: Млинів

Початок риболовлі: лист. 27, 2016 08:00

Кінець риболовлі: лист. 27, 2016 15:00

Тип риболовлі: Спінінг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Щука1.1851Ларва від Фанатіка в 24 кольорі
Окунь0.2851Силікон

Всім привіт. Вчора вдалося відвідати дану водойму.
О 7:10 я з батьком уже на місці (біля моста де технікум). Як виявилося ми приїхали не перші, тролінгісти повним ходом накачували свої лодки та готували снасті. Ми теж думали випливати біля мосту, але коли підійшли до води, то виявилося, що водойма замерзла і вкрилася тонким шаром льоду (це при -2 що було на дворі), тому вирішуємо поїхати до стадіона, там було видно, що вода відкрита.
Коли прибули до стадіону, то й тут виявилося десь 4 лодки і все тіж тролінгісти.
Поки батько накачував лодку, я зібраю снасті, собі беру Флагман Jetfly 2-10 з катушкою Флагман FORTIS 2506 і шнуром Sunline Super PE 6 лб + 1 м флюра Sunline SIG-FC 0.25. Батьку складаю спінінг Мікадо 2-12 і катушкою Руобі Екусіма 2000і і шнуром FORMAX AVANGER PE X4 MICRO JIG 0.8.
Десь біля 8 години ми на воді, так як місць незнаю то пливу за іншими рибалками під протилежний берег, до стіни камиша. Коли припливли на місце то виявилося, що в 10-15 метрах від камиша лід. Починаю ловлю з Ларви від Фанатіка в розмірі 1,6 дюйма в 24 кольорі + 4 грм чебурашка. Мінусова температура зважала ловити, постійно обмерзали кільця спінінга ну і руки теж непогано мерзли.
Десь через 30 хв отримую першу покльовку, но риба не засіклася, роблю закидання в туж точку і знову отримую покльовку (холосту) і ще два обороти катушки і чіткий удар, підсічка і приємна тяжість на іншому кінці шнура. Відразу зрозумів що рибка не погана, тому виважування не форсував. Це виявився окушок який заважив на 285 грм.
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Тим часом тролінгісти шмигають туди сюди, тільки хвилі ганяють.
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Більше покльовок на даній точці я не отримую, тому переміщаємося далі вздовж камиша. Десь через годину стаємо на точку з глибиною десь 6-7 м. Десь на третій проводці відчуваю потужний удар, підсічка і риба на гачку. Відразу зрозумів, що це не окунь, спінінг в дугу і завивання фрикціону, після декількох хвилин виважування піднімаю щуку з глибини і в підсак. Адреналін просто зашкалює, руки трусяться :-)
Щучка затягнула на 1,185 кг, непоганий трофей на ультралайт.
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Далі цілий день плавав по водоймві в пошуках риби, але безрезультатно, риба не відкликалася на мої зміни приманок. отримав тільки декілька невнятних покльовок і все. На водоймі зустрів колегу який цілий день тролінгував на 3 спінінга, йому вдалося зловити щучку десь 300 грм і все. Така ситуація з кльовом була у всіх в кого я не питав.
Загалом рибалкою задоволений, так як на даній водоймі 2-й раз. Дума, що обовязково наступного року ще сюди приїду.
А ось і улов:
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
А тут відео де можна побачити виважування щуки:

https://www.youtube.com/watch?v=gWQwb-16pik


Коментарі