Гориньград, трофей на літню мормишку

Місце риболовлі: Гориньград

Початок риболовлі: жовт. 30, 2011 00:00

Кінець риболовлі: жовт. 30, 2011 00:00

Тип риболовлі: Літня мормишка

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Окунь1.0005

 Привіт всім!

Їздили в неділю 30 жовтня з сином на рибалку. На світанку були вже біля води, почали ловити на дамбі. З собою брали тільки удочки з мормишкою, так як планували ловити окуня і йорша. За всю рибалку йорша так і не побачили, хоча три тижні до цього ловився не погано.

Окунь хоч і не інтенсивно, але покльовував. Зловив навіть одного на 500 гр. син 700 гр. був ще сход чогось солідного, але навіть не побачив чого саме.

 

Потім пройшовши по лівому березі зупинились тільки біля джерела, всюди мілко. Зловивши з 5 окунів біля джерела, повернулись на дамбу, де декілька рибаків на мормишки потроху тягали полосатих. Тільки почав мормишити, як до сусідів підходить охоронець і пояснює: “на дамбі ловити заборонено!”.Всі умовляння, пояснення, що ловимо виключно на мормишку нічого не дали.

Охоронець пішов і через декілька хвилин зібравшись змотуватись, на останій проводці покльовка.Тут і почалось саме цікаве. Після підсічки спочатку подумав, що клюнув крупний окунь, але через трохи зрозумів, що на кінці жилки хтось посолідніший. Боротьба тривала хвилин 40. Можете собі уявити: жилка 0,14, моя карбонка в дугу, натяжка на грані… Послабиш – уходить, натягнеш більше – обірвеш. Декілька раз приходилось стравлювати жилку, катушка маленька проводочна…

Зібралась куча зівак, стали гадать хто так вперто не хоче здатись, витягну чи ні… Хтось впевнено заявив, що шансів в мене ніяких. Який же був у всіх шок, коли цей красень, що на знімку показався на поверхні води. Тільки після того, як удалось заставить декілька раз ковтнуть повітря, карпуша став здаватись. За цим дійством спостерігав і підїхавший начальник охорони. До останього він здається так і не вірив, що покльовка була на мормишку.

Нажаль після зважування карпа довелось відпустити. Заважив 7.865кг. Компенсували товстолобом 3.800кг більше не було. Дуже шкода, що заборонили ловити з дамби на мормишку, так як по берегах кругом мілко. Крім цього красення я зловив ще 25 окунів.

Рибалкою дуже задоволений, про такий трофей я навіть не мріяв, ніколи б не повірив, що це реально на таку тонку снасть.

Автор: Voka


Коментарі