Карпфішинг в гідропарку

Місце риболовлі: Гідропарк

Початок риболовлі: черв. 07, 2013 11:00

Кінець риболовлі: черв. 08, 2013 00:00

Тип риболовлі: Карпфішинг

В п'ятницю телефоную до кума та пропоную відвідати дану водойму. Кум бере на озброєння фідер, копає черви. Я все-таки беру 4ри карповика і вже за декілька хв. у Ігора. Хрещенниця теж плюхається в машину і за 5хвилин ми в гідропарку. Так як вже була година 11 то вирішив не бавитись з маркеруванням...беру за орієнтир фонтан. Декілька закидань грузом...протяжки...Чисте дно. Ігор розчехлив фідер та готує прикормку. Я вирішив зміксувати 1кг пєлєтсу та 1кг бойлів. Закинув два вудилища на куку + два на бойли.
Дива не сталось...час провели весело та гарно. Особливо коли два дядька ганялись за жабами :men: Прохання малечі - закон.
В суботу в 5ій ранку знову виїзд. Але з поправкою на наживку!!! Вимотуючи вудилища напередодні, помітили бридкий запах, що доносився від бойлів та лідкору. Як на мене, всьому виною листя...опадає-тоне-гниє-смердить. Отже :metal: На карпові вирішую зарядити 4ри поп-апи. Ігорка бавиться з фідером і перетворює його на пікер.
По приїзду на водойму зустріли Сержа з Ядом ;-) :co_ol: Від нашого сектору він розташувався за декілька метрів, разом із компаньйоном. Потринділи - закинулись - прочекали до обіду і знову із нулем поїхали до дому! Але стільки історій про водойму :dribble: я ще ніде не чув! Дуже інформативні місцеві рибалки! :thumbup:
Здається, що і звіт не вартий уваги, але...стільки знайомих обличь - диву даєшся. Звідси і висновок, що недаремно всі ті рибалки там тусять. Є чого! Риба Є. В крайньому разі - потрібно потрапити на кльов!!!
ПиСи
Завтра спробую прогулятись із маркером :dan_ser:

[shalun_99]


Коментарі