Гідропарк
3.8(49)

Площа водойми: 6.32 Га
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Умови для відпочинку: весь периметр водойми встелений плитами, на яких з однієї сторони немає грязюки і болота, а з іншої сторони не дуже то й зручно стояти/сидіти.
Особливості:
Оновлено: 23 Січня 2023


Розмір озера: 6,32 гектар.
Характер дна: дно замулене, рівномірне. Під берегом плити.
Глибина: точна інформація відсутня, але за спостереженнями середня глибина приблизно 1.5-2.5 метра.
Рослинність водойми: по всьому периметру ростуть іви, в деяких частинах водойми є лілії.
Наявність місць лову: достатньо.
Риболовецький пресинг: на ставочку постійно присутні риболови.
Риба: окунь, плотва, краснопірка, карась срібний, лящ, щука, судак.
Умови риболовлі: все повністю безкоштовно.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: наш форум фідер, наш форум спінінг, наш форум мормишка
Загальна інформація про водойму:Про це озеро мабуть знає кожен мешканець нашого міста, проте далеко не всі здогадуються що тут можна не тільки помилуватись заходом сонця практично в центрі міста, але й добряче порибалити.
Увесь берег вкритий плитами і тому на відстані 2-3 метри від берега де ці плити закінчуються є так звана бровочка – різкий спад в глибину – тому не завжди варто закидати якнайдалі, а по березі пересуватись варто якнайтихіше.
Отож, деякі цікаві факти про цю водойму:

  • по-суті гідропарк – це річка Устя, але глибина тут значніша і вода майже не проточна;
  • вода в озері менш забруднена хімічно (на березі немає пралень, кафе, саун), але більш фізично (багато дерев, на берегах скидають листя у воду, де воно з часом гниє і тим самим робить воду в озері мутною + ринок Дикого, а точніше люди що там працюють смітять і це не робить їм честі);
  • озеро умовно поділене на три частини двома мостами (перший веде на ринок Дикого, а другий перетинає водойму в районі крокодилу);
  • озеро має вток (кудою вода зі струмка наповнює його) і виток (що з’єднує його з р. Устя);
  • Про острів під водою: там глибина 1м ; 1,5 перепади в деякіх місцях тверді столи. Він розпочинається метрів пять від фонтана і невеличкою дугою йде до мосту на базар диког не доходячи до нього 50 метрів а може і більше шириною десь метрів 5 і більше, насип з камня а зараз і ракушняка на ньому повно, нераз шнур обрізало, ось таке цікаве місце. При будівництві гідропарку згідно початкового плану на середині водойми мав бути острів на якому розмістилась би кавярня. Коли озеро вже на чорнову розкопали щось в планах змінилось і острів за допомоги екскаватора розміщеного на понтонах прибрали, ось так і залишилась мілина.

Найточнішими орієнтирами серед рибалок по озеру є наступні місця:

  • виток – див. вище;
  • 1-ий міст – той що веде на дикий;
  • купол (або полу-круг) – бетонний виступ в центральній частині озера;
  • 2-ий міст – див. вище;
  • крокодил – бетонна статуя, прикрашена різнокольоровим камінням, в крайній правій частині озера;
  • вток – див. вище;
  • пірс – місце для купання на протилежному від купола березі озера.

 


Уловисті місця – поняття для гідропарку – відносне. Сьогодні краще клює зліва від купола, а завтра там ОП. Більш-менш не змінними уловистими місцями залишаються лише виток (там хороша глибина і місце з’єднання з річкою), вток (там мілко, проте присутня течія і вода збагачена киснем), а також старі верби що частенько чи то від вітру, чи то від віку свого поважного ламаються і створюють прибережні корчі (часто такі місця є уловистими місяцями, аж доки комунальники не прибирають їх).

Щодо наживок, то кращими є мотиль, опариш, мастика. Чомусь риба тут погано реагує на хробака, навіть самого свіжого і ароматного (виняток лин), непогано восени на живця ловиться окунь, а взимку на жерлиці судак). Для спінінгових приманок кращими є кислотні кольори: зелений – окунь, судак; помаранчевий – судак, щука. Судак добре реагує на віброхвости, трошки гірше на твістери.

Іхтіофауна озера дуже різноманітна, склад, чисельність, а головне звички її дуже не постійні, для прикладу: одного року на озері клює пристойного розміру плотва, а наступного вона стає рідкістю, зате частенько починає клювати підлящ або карась. Взагалі у водоймі присутні: карась, короп, лящ, плотва, краснопера, лин, окунь, щука, судак, йорж, верховодка, ротан, є відомості про клювання сома…
Тобто, перед сучасним рибаком відкриваються широкі можливості для «маневру»: можна взяти спінінг і спробувати упіймати хитрого судака, можна озброївшись елегантною проводочною снастю і запасшись мотилем надубасити повний пакет відбірної верховоди з якої потім вийде відмінна жирна таранька, а взимку можна спробувати своє щастя у пошуках одинокого трофейного ляща, або зграї жадібних йоржів – з яких виходить просто неперевершена юшка, – вибір за Вами.


Коментарі