Розмір озера: 6,32 гектар.
Характер дна: дно замулене, рівномірне. Під берегом плити.
Глибина: точна інформація відсутня, але за спостереженнями середня глибина приблизно 1.5-2.5 метра.
Рослинність водойми: по всьому периметру ростуть іви, в деяких частинах водойми є лілії.
Наявність місць лову: достатньо.
Риболовецький пресинг: на ставочку постійно присутні риболови.
Риба: окунь, плотва, краснопірка, карась срібний, лящ, щука, судак.
Умови риболовлі: все повністю безкоштовно.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: наш форум фідер, наш форум спінінг, наш форум мормишка
Загальна інформація про водойму:Про це озеро мабуть знає кожен мешканець нашого міста, проте далеко не всі здогадуються що тут можна не тільки помилуватись заходом сонця практично в центрі міста, але й добряче порибалити.
Увесь берег вкритий плитами і тому на відстані 2-3 метри від берега де ці плити закінчуються є так звана бровочка – різкий спад в глибину – тому не завжди варто закидати якнайдалі, а по березі пересуватись варто якнайтихіше.
Отож, деякі цікаві факти про цю водойму:
Найточнішими орієнтирами серед рибалок по озеру є наступні місця:
Уловисті місця – поняття для гідропарку – відносне. Сьогодні краще клює зліва від купола, а завтра там ОП. Більш-менш не змінними уловистими місцями залишаються лише виток (там хороша глибина і місце з’єднання з річкою), вток (там мілко, проте присутня течія і вода збагачена киснем), а також старі верби що частенько чи то від вітру, чи то від віку свого поважного ламаються і створюють прибережні корчі (часто такі місця є уловистими місяцями, аж доки комунальники не прибирають їх).
Щодо наживок, то кращими є мотиль, опариш, мастика. Чомусь риба тут погано реагує на хробака, навіть самого свіжого і ароматного (виняток лин), непогано восени на живця ловиться окунь, а взимку на жерлиці судак). Для спінінгових приманок кращими є кислотні кольори: зелений – окунь, судак; помаранчевий – судак, щука. Судак добре реагує на віброхвости, трошки гірше на твістери.
Іхтіофауна озера дуже різноманітна, склад, чисельність, а головне звички її дуже не постійні, для прикладу: одного року на озері клює пристойного розміру плотва, а наступного вона стає рідкістю, зате частенько починає клювати підлящ або карась. Взагалі у водоймі присутні: карась, короп, лящ, плотва, краснопера, лин, окунь, щука, судак, йорж, верховодка, ротан, є відомості про клювання сома…
Тобто, перед сучасним рибаком відкриваються широкі можливості для «маневру»: можна взяти спінінг і спробувати упіймати хитрого судака, можна озброївшись елегантною проводочною снастю і запасшись мотилем надубасити повний пакет відбірної верховоди з якої потім вийде відмінна жирна таранька, а взимку можна спробувати своє щастя у пошуках одинокого трофейного ляща, або зграї жадібних йоржів – з яких виходить просто неперевершена юшка, – вибір за Вами.