Плоска, 09.11.2008

Місце риболовлі: Плоске

Початок риболовлі: лист. 09, 2008 00:00

Кінець риболовлі: лист. 09, 2008 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий

В неділю 9 листопада з кумом знову їздив в Плоску.

Вранці появились хазяї з білетами, я попросив пред'явити документи і як виявилось окрім договору оренди і білетів опечатаних налоговою інспекцією в них небуло. Показавши документ громадського інспектора рибохорони я їм запропонував іти і неповертатись доки неприведуть документи в порядок, або я куплю квиток за 30 грн і пишу заяву в Рибінспекцію і Природоохоронну прокуратуру. Поспілкувавшись з власником, а не з підставною особою яким є такий собі пан Мананіков Андрій Вікторович, і пояснивши які ще мають бути в Мананікова документи я відчув як психологічно тяжко бути інспектором.

Вислухавши погрози розібратись, ми остались кожен при своїх. На прохання продати білет, білетер тікав від мене і сказав, що отримав інструкцію з нас білети небрати. Отже куплю 4 квитка на вилов риби з ставу с. Плоска для Рибінспекції і Природоохоронної прокуратури. Якщо нові орендарі продадуть квиток до оформлення документів звоніть за тел 8(097)212 59 40.


А так риболовля була нормальна. Карасиків ми наловили, кльов був хоча трішки гірший але всеодно клювало добре. Знову сім"я поласувала смаженими карасиками. Я на сьогодняшній день незнаю поки, що місця кращого де б ловився карасик, ніж став в селі Плоска Острожського району.

Карасики вагою 100-150 гр., попадаються і більші, тако ж менші стали попадатись в останній час, випускаю. Коту неберу, а піджарити карасиків в сметані наловлюю більших. Найбільший який мені попався важив гр 300-350, найкраще клює на фідер, наживка мотиль. Карась від берега відійшов ближче до середини.

[EXPERT]


Коментарі