Плоске
4.5(2)

Площа водойми: 5.43 Га
Умови риболовлі: Невідомо
Коли можна рибалити: Цілодобово
Оновлено: 09 Листопада 2008


Став в перехідному режимі від власника до власника. Отже поки документи на став робляться грошей за риболовлю ніхто небере. Взяв я з собою фідер і ультралайтовий спінінг, наживку брав кум, мотиль, манку. Я з наживки брав остатки опариша. Як приїхали на став побачили рибаків, один на поплавчанку тягав карасиків інший на резинку. Наживкою в них було тісто. Зробили снасті і з перших забросів розпочався активний кльов да такий, що за годину виконали норму вилову. Ловля яка обернулась в роботу скоро мені набридла. Взявши спінінг я пішов вивчати місцеві ставочки і канави. З хижака я нічого незловив, хоча місцеві на “балду” вранці окунів ловили. Найбільший окунь якого я бачив важив гр 500. Так рано з риболовлі я ще ніколи неприїзжав. Закрив нормально сезон по карасю. Ввечері сім’я добре поласувала смаженими карасиками.
В неділю 9 листопада з кумом знову їздив в Плоску. Вранці появились хазяї з білетами, я попросив пред”явити документи і як виявилось окрім договору оренди і білетів опечатаних налоговою інспекцією в них небуло. Показавши документ громадського інспектора рибохорони я їм запропонував іти і неповертатись доки неприведуть документи в порядок, або я куплю квиток за 30 грн і пишу заяву в Рибінспекцію і Природоохоронну прокуратуру. Поспілкувавшись з власником, а не з підставною особою яким є такий собі пан Мананіков Андрій Вікторович, і пояснивши які ще мають бути в Мананікова документи я відчув як психологічно тяжко бути інспектором. Вислухавши погрози розібратись, ми остались кожен при своїх. На прохання продати білет, білетер тікав від мене і сказав , що отримав інструкцію з нас білети небрати. Отже куплю 4 квитка на вилов риби з ставу с. Плоска для Рибінспекції і Природоохоронної прокуратури. Якщо нові орендарі продадуть квиток до оформлення документів звоніть за тел 8(097)212 59 40.
А так риболовля була нормальна. Карасиків ми наловили, кльов був хоча трішки гірший але всеодно клювало добре. Знову сім”я поласувала смаженими карасиками. Я на сьогодняшній день незнаю поки, що місця кращого де б ловився карасик, ніж став в селі Плоска Острожського району.
© Expert

Зовнішня розвідка доповідає

Все вищевикладене накрилось мідним тазиком. В 2011 році озеро повністю спустили і вибрали звідти всю рибу. На даний момент вирішується питання чи будуть його зариблювати взагалі

почитати про цю водойму: наш форум


Коментарі