ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Місце риболовлі: Нетішин, ХАЕС

Початок риболовлі: лист. 10, 2016 09:00

Кінець риболовлі: лист. 10, 2016 18:00

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка35Мотиль

Доброї ночі шановні колєгі.

Сидівши холодним вечером, вирішив пригадати риболовлю двохтижневої давності (10.11.2016 року)...

Зізнаюсь чесно, цього дня чекав давно і поїздку планував заздалегідь. Так як, проживаю далеко від рідного міста-атомників, приїжджав по справах і на риболовлю було виділено один день. Зробивши перевірку і ревізію рибальського приладдя з вечора, був готовий виступати на берега водосховища.

Прибув на місце риболовлі о 09:00 10.11.16 р. (зі сторони "гнилухи" перша береза). Виявилось, що того дня бажаючим половити білу рибу був тільки я. По березі ходило декілька рибацюг, які пробували смикати окунчика на мікро-джиг. Беріг був пустий :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok: для мене це був шок , тому що не знав де сідати.........в якому перспективному місці :-) . Визначившись з місцем, облаштувався, знайшов дві точки. Перша 55-60м і друга(перша бровка) 15 м.
Прикормка: трапер (лящ+фідер), дрібний мотиль для прикормки.

Сироп: меласа(350 мл.)+мигдаль(100-200 мл.).

Насадка: мотиль, опариш білий, опариш червоний, пінка(біла,червона).

Вирішив спочатку ловити на першій точці, зробивши стартовий закорм 3 кормака з прикормкою 2кормака мотиля. Повідок 0,104 мм- 800 мм, гачок DRENNAN Red Maggot №14 два мотиля і на точку. Знаючи ті місця, і погодні умови які були(вітер Зх)думав "ща пойде кльов", але не сталось як гадалось :ni_zia: ::yaz-yk: Просидівши одну,дві, три, чотири години і прововівши купу експерементів з повідками, гачками, насадкою(1,2 мотиля, опариш, опариш+мотиль і т.д. і т.п.) ХОЧЕТЬСЯ БОНУСА , а тут аби смикнуло ...........хоч раз, думав шо приїхав в морську пустелю де риба не живе :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Нарешті змінюю точку і переходжу на другу (перша бровка). І це було воно :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: , такого відчуття задоволення від кльову я давно не відчував........Кормак 16 гр. пропка прикормки, пропка мотиля........насадка по черзі мотиль, опариш білий потім змінюєш на червоний, зі зміною насадки кльов був інтенсивніший. Одним словом ловив рибу не приходя в сознаніє...
Получивши задоволення від риболовлі, зібрався до дому.....
Всім дякую за увагу....НХНЛ.....

[Anzhey]


Коментарі